Rosja
15.02.98, 26 lat
15.02.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
23.01.98, 26 lat
23.01.98, 26 lat
Syuzen Afifi vs. Julia Keranovic - Wzajemne mecze
17.03.18 | 1. runda klasyf. | Julia Keranovic | Syuzen Afifi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Syuzen Afifi form & Julia Keranovic form
Syuzen Afifi - ostatnie mecze
W60 Barcelona - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cantanhede - dywanowa | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
29.10.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Meritxell Perez | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montemor O - twarda | ||||
13.09.18 2. runda | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Sara Neto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Aurore Felsenhart | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Diana Zivulovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santarem - twarda | ||||
02.09.18 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 0-4, - Syuzen Afifi - krecz | szczegóły meczu | |
Don Benito - dywanowa | ||||
14.07.18 2. runda klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alexia Witthaus Vine | 0-6, 0-3, - Syuzen Afifi - krecz | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Joana Baptista | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Julia Keranovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Balsen Kaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Julia Keranovic - ostatnie mecze
W15 Gurugram - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Srinidhi Sridhar | 6-1, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Arthi Muniyan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Sahira Singh | 7-5, 5-7, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
28.11.22 Klasyf. | vs. Sol Rabin | 6-74, 7-63, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.11.22 2. runda klasyf. | vs. Delfina Yanez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Mar - ceglana | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Pimentel | 5-7, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Chiara Kamenska | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
30.10.22 2. runda klasyf. | vs. Carlota Garcia Alonso | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Garcia Miralles Rebeca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ena Koike | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Love-Star Alexis | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norrkoping - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Anastasia Pettersson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Danderyd - ceglana | ||||
09.08.22 Klasyf. | vs. Fanny Norin | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Sonja Wedenski | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Inge Vijsma | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Veronika Zarovna | 6-70, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
07.06.22 Klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Noa Krznaric | Noa Krznaric - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Varberg - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Anet Angelika Koskel | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Danielsson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Tilda Hessleryd | 6-0, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Naroa Aranzabal | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Helsingborg - halowa | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu |