MECZ
04.08.11 | 2. runda | Julia Glushko | Olivia Rogowska | 6-4, 6-2 | Vancouver | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Julia Glushko | Olivia Rogowska | |
1. podanie % | 45/62 (73%) | 30/53 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/45 (64%) | 13/30 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/17 (29%) | 10/23 (43%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/53 (57%) | 28/62 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/115 (56%) | 51/115 (44%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Glushko vs. Olivia Rogowska - Wzajemne mecze
04.11.17 | Półfinał | Olivia Rogowska | Julia Glushko | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Canberra | twarda |
04.08.11 | 2. runda | Julia Glushko | Olivia Rogowska | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Vancouver | twarda |
Julia Glushko form & Olivia Rogowska form
Julia Glushko - ostatnie mecze
W60 Meitar - twarda | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Corinna Dentoni | 6-76, 1-2, - Julia Glushko - krecz | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Concord - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Christina Mchale | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Xiaodi You | 3-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
25.06.19 1. runda klasyf. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
16.06.19 Finał | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.19 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Daria Snigur | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.19 Klasyf. | vs. Anna Blinkova | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda klasyf. | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Xiyu Wang | 3-6, 7-61, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Wiesbaden - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 Klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.04.19 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Shenzhen - twarda | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.19 1. runda | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Sorribes Tormo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
25.02.19 1. runda | vs. Sachia Vickery | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nanning - twarda | ||||
27.10.18 Półfinał | vs. Karman Kaur Thandi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.18 Ćwierćfinał | vs. Elena Rybakina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.18 2. runda | vs. Erika Sema | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Fatma Al Nabhani | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Olivia Rogowska - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
16.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 2. runda | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Gatineau - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saskatoon - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Stare - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60+H Torun - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W80 Dothan - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |