MECZ
19.11.07 | 1. runda | Julia Glushko | Margarita Lazareva | 6-2, 6-2 | Ramat Hasharon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Glushko vs. Margarita Lazareva - Wzajemne mecze
19.11.07 | 1. runda | Julia Glushko | Margarita Lazareva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Ramat Hasharon | twarda |
Julia Glushko form & Margarita Lazareva form
Julia Glushko - ostatnie mecze
W60 Meitar - twarda | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Corinna Dentoni | 6-76, 1-2, - Julia Glushko - krecz | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Concord - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Christina Mchale | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Xiaodi You | 3-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
25.06.19 1. runda klasyf. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
16.06.19 Finał | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.19 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Daria Snigur | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.19 Klasyf. | vs. Anna Blinkova | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda klasyf. | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Xiyu Wang | 3-6, 7-61, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Wiesbaden - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 Klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.04.19 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Shenzhen - twarda | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.19 1. runda | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Sorribes Tormo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
25.02.19 1. runda | vs. Sachia Vickery | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nanning - twarda | ||||
27.10.18 Półfinał | vs. Karman Kaur Thandi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.18 Ćwierćfinał | vs. Elena Rybakina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.18 2. runda | vs. Erika Sema | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Fatma Al Nabhani | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Margarita Lazareva - ostatnie mecze
W25 Manacor - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.20 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.12.19 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |