MECZ
02.08.12 | 2. runda | Julia Glushko | Gabriela Dabrowski | 7-5, 6-1 | Vancouver | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Julia Glushko | Gabriela Dabrowski | |
1. podanie % | 27/55 (49%) | 51/81 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/27 (59%) | 23/51 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/28 (50%) | 12/30 (40%) |
Zdobyte break-ball | 7/15 (47%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/81 (57%) | 25/55 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/136 (56%) | 60/136 (44%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 6 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Glushko vs. Gabriela Dabrowski - Wzajemne mecze
04.08.13 | Klasyf. | Julia Glushko | Gabriela Dabrowski | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Toronto | twarda |
01.07.13 | Finał | Julia Glushko | Gabriela Dabrowski | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Waterloo | ceglana |
02.08.12 | 2. runda | Julia Glushko | Gabriela Dabrowski | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Vancouver | twarda |
20.07.12 | Ćwierćfinał | Julia Glushko | Gabriela Dabrowski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Granby | twarda |
11.07.11 | 2. runda | Julia Glushko | Gabriela Dabrowski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Granby | twarda |
Julia Glushko form & Gabriela Dabrowski form
Julia Glushko - ostatnie mecze
W60 Meitar - twarda | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Corinna Dentoni | 6-76, 1-2, - Julia Glushko - krecz | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Concord - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Christina Mchale | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Xiaodi You | 3-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
25.06.19 1. runda klasyf. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
16.06.19 Finał | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.19 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Daria Snigur | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.19 Klasyf. | vs. Anna Blinkova | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda klasyf. | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Xiyu Wang | 3-6, 7-61, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Wiesbaden - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 Klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.04.19 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Shenzhen - twarda | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.19 1. runda | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Sorribes Tormo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
25.02.19 1. runda | vs. Sachia Vickery | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nanning - twarda | ||||
27.10.18 Półfinał | vs. Karman Kaur Thandi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.18 Ćwierćfinał | vs. Elena Rybakina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.18 2. runda | vs. Erika Sema | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Fatma Al Nabhani | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Gabriela Dabrowski - ostatnie mecze
Sydney - twarda | ||||
10.01.22 Klasyf. | vs. Beatriz Haddad Maia | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
12.06.21 1. runda klasyf. | vs. Coco Vandeweghe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Allie Kiick | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Barbara Haas | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
27.02.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Pegula | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
13.09.20 Klasyf. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.20 1. runda klasyf. | vs. Patricia Maria Tig | Patricia Maria Tig - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.20 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Brady | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.20 1. runda klasyf. | vs. Vera Pursnani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
08.02.20 | vs. Jil Teichmann | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.20 | vs. Belinda Bencic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
12.01.20 Klasyf. | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Pauline Parmentier | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
14.10.19 Klasyf. | vs. Kirsten Flipkens | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Varvara Flink | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Wuhan - twarda | ||||
20.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lin Zhu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
16.08.19 1. runda klasyf. | vs. Magda Linette | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
03.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
16.06.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Les - twarda | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |