MECZ
11.08.08 | Ćwierćfinał | Julia Glushko | Cagla Buyukakcay | 4-6, 6-1, 6-4 | Penza | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Glushko vs. Cagla Buyukakcay - Wzajemne mecze
03.02.16 | Cagla Buyukakcay | Julia Glushko | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Fed Cup | twarda | |
11.08.08 | Ćwierćfinał | Julia Glushko | Cagla Buyukakcay | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Penza | ceglana |
12.11.07 | 1. runda | Cagla Buyukakcay | Julia Glushko | 7-66, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Mallorca | ceglana |
15.05.06 | Półfinał | Cagla Buyukakcay | Julia Glushko | 6-4, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya Serik | ceglana |
Julia Glushko form & Cagla Buyukakcay form
Julia Glushko - ostatnie mecze
W60 Meitar - twarda | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Corinna Dentoni | 6-76, 1-2, - Julia Glushko - krecz | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Concord - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Christina Mchale | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Xiaodi You | 3-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
25.06.19 1. runda klasyf. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
16.06.19 Finał | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.19 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Daria Snigur | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.19 Klasyf. | vs. Anna Blinkova | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda klasyf. | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Xiyu Wang | 3-6, 7-61, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Wiesbaden - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 Klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.04.19 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Shenzhen - twarda | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.19 1. runda | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Sorribes Tormo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
25.02.19 1. runda | vs. Sachia Vickery | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nanning - twarda | ||||
27.10.18 Półfinał | vs. Karman Kaur Thandi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.18 Ćwierćfinał | vs. Elena Rybakina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.18 2. runda | vs. Erika Sema | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Fatma Al Nabhani | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Cagla Buyukakcay - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Tara Wurth | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
24.09.23 Finał | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
06.07.23 3. runda | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |