MECZ
14.05.12 | 1. runda klasyf. | Julia Glushko | Anne Kremer | 2-6, 6-3, 6-4 | Saint Gaudens | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Julia Glushko vs. Anne Kremer - Wzajemne mecze
14.05.12 | 1. runda klasyf. | Julia Glushko | Anne Kremer | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Saint Gaudens | ceglana |
02.02.11 | Rubber 1 | Julia Glushko | Anne Kremer | 6-1, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | Fed Cup | twarda |
Julia Glushko form & Anne Kremer form
Julia Glushko - ostatnie mecze
W60 Meitar - twarda | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Corinna Dentoni | 6-76, 1-2, - Julia Glushko - krecz | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Concord - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Christina Mchale | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Xiaodi You | 3-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
25.06.19 1. runda klasyf. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
16.06.19 Finał | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.19 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Daria Snigur | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.19 Klasyf. | vs. Anna Blinkova | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda klasyf. | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Xiyu Wang | 3-6, 7-61, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Wiesbaden - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 Klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.04.19 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Shenzhen - twarda | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.19 1. runda | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Sorribes Tormo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
25.02.19 1. runda | vs. Sachia Vickery | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nanning - twarda | ||||
27.10.18 Półfinał | vs. Karman Kaur Thandi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.18 Ćwierćfinał | vs. Elena Rybakina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.18 2. runda | vs. Erika Sema | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Fatma Al Nabhani | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Anne Kremer - ostatnie mecze
Fed Cup - halowa | ||||
09.02.14 | vs. Elitsa Kostova | 3-6, 7-67, 6-77 | szczegóły meczu | |
05.02.14 | vs. Donna Vekic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.14 | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Clermont Ferrand - halowa | ||||
23.09.13 Klasyf. | vs. Sarah Petrides | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.13 1. runda | vs. Claire Feuerstein | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
05.08.13 1. runda | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.08.13 2. runda klasyf. | vs. Helene Scholsen | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.08.13 Klasyf. | vs. Sina Haas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wiesbaden - ceglana | ||||
29.04.13 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Edgbaston - halowa | ||||
08.04.13 1. runda klasyf. | vs. Anna Smith | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.04.13 Klasyf. | vs. Nicole Clerico | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.04.13 2. runda | vs. Tara Moore | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.04.13 1. runda | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dijon - halowa | ||||
01.04.13 1. runda | vs. Alberta Brianti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
10.02.13 | vs. Jelena Simic | 6-73, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.02.13 | vs. Arantxa Rus | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.13 | vs. Tsvetana Pironkova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.13 | vs. Andreja Klepac | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki - dywanowa | ||||
13.11.12 1. runda | vs. Amra Sadikovic | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
12.11.12 Klasyf. | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.11.12 1. runda klasyf. | vs. Eva Paalma | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Equeurdreville - halowa | ||||
05.11.12 Klasyf. | vs. Celine Ghesquiere | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
08.10.12 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Clermond Ferrand - halowa | ||||
24.09.12 1. runda klasyf. | vs. Hanna Landener | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.09.12 Ćwierćfinał | vs. Vesna Dolonc | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.12 Klasyf. | vs. Roxane Vaisemberg | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.12 1. runda | vs. Mathilde Cor | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.12 2. runda | vs. Nastassja Burnett | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shrewsbury - halowa | ||||
17.09.12 Klasyf. | vs. Alina Wessel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.12 1. runda klasyf. | vs. Anouska Newman | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |