MECZ
18.08.19 | Finał | Jule Niemeier | Katharina Gerlach | 6-3, 6-3 | W25+H Leipzig | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jule Niemeier | Katharina Gerlach | |
1. podanie % | 32/50 (64%) | 32/57 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/32 (69%) | 18/32 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/18 (78%) | 11/25 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/57 (49%) | 14/50 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-1 | Katharina Gerlach | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Jule Niemeier | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Katharina Gerlach | |
Jule Niemeier | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-3 | Katharina Gerlach | |
0-0 | ||
Jule Niemeier | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Katharina Gerlach | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Jule Niemeier | 0-0 | |
0-0, 40-15 | ||
1-0 | Katharina Gerlach | |
0-0 | ||
Jule Niemeier | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Katharina Gerlach | |
0-0, 15-30 | ||
Jule Niemeier | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Katharina Gerlach | |
0-0 | ||
Jule Niemeier | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Katharina Gerlach | |
0-0 | ||
Jule Niemeier | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jule Niemeier vs. Katharina Gerlach - Wzajemne mecze
16.07.20 | 1. runda | Katharina Gerlach | Jule Niemeier | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
18.08.19 | Finał | Jule Niemeier | Katharina Gerlach | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W25+H Leipzig | ceglana |
20.07.19 | Półfinał | Jule Niemeier | Katharina Gerlach | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Aschaffenburg | ceglana |
Jule Niemeier form & Katharina Gerlach form
Jule Niemeier - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Storm Hunter | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 7-65, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Jessica Pegula | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Claire Liu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Caty McNally | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
11.02.24 Finał | vs. Rebecca Marino | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 5-7, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carol Zhao | 7-66, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Hanna Chang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Renata Zarazua | 4-6, 7-5, 6-79 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Clara Burel | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lea Boskovic | 1-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 1-6, 6-3, Martyna Kubka - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Katharina Gerlach - ostatnie mecze
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Katharina Hering | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.10.22 1. runda | vs. Amina Anshba | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
01.10.22 Ćwierćfinał | vs. Nina Potocnik | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.22 2. runda | vs. Jessie Aney | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Christina Rosca | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.22 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 7-64, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Matilde Paoletti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
28.07.22 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.07.22 2. runda | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Perugia - ceglana | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
10.06.22 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Clara Burel | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda klasyf. | vs. Coco Vandeweghe | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.22 Półfinał | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.04.22 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.04.22 2. runda | vs. Margot Yerolymos | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
07.04.22 2. runda | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Vitalia Diatchenko | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.04.22 Klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 6-0, 14-12 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ines Murta | 5-7, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu |