Francja
29.11.94, 29 lat
13684 $
29.11.94, 29 lat
13684 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Louise Lampla vs. Josephine Boualem - Wzajemne mecze
06.08.19 | Klasyf. | Josephine Boualem | Louise Lampla | 3-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | W25+H Las | ceglana |
18.10.17 | 2. runda | Josephine Boualem | Louise Lampla | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Colombo | ceglana |
27.06.17 | 1. runda | Josephine Boualem | Louise Lampla | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Istanbul | ceglana |
07.09.15 | 2. runda | Josephine Boualem | Louise Lampla | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | El Kantaoui | twarda |
Louise Lampla form & Josephine Boualem form
Louise Lampla - ostatnie mecze
W15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.20 1. runda klasyf. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
18.08.20 Klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.08.20 2. runda klasyf. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Jovana Babic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Josephine Boualem - ostatnie mecze
W15 Almada - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Rita Colyer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
18.08.20 Klasyf. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.20 2. runda klasyf. | vs. Mariana Campino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.03.20 1. runda | vs. Kisa Yoshioka | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Laura Svatikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Ines Murta | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.20 Klasyf. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Laura Schaeder | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Nicole Nadel | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Zlatarova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-3, 2-0, Anjana Suresh - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Melania Delai | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Sathwika Sama | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Louise Lampla | 3-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu |