Czechy
15.05.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Rosja
11.07.01, 22 lat
Słowenia
19.03.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Rosja
29.09.00, 23 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Johana Markova/Nika Radisic vs. Vlada Koval/Sofya Lansere - Wzajemne mecze
Johana Markova form & Vlada Koval form
Johana Markova/Nika Radisic - ostatnie mecze
W25 Torino - ceglana |
09.07.21 Ćwierćfinał | vs. Lucia Bronzetti/Aurora Zantedeschi | 4-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
06.07.21 1. runda | vs. Ksenia Kolesnikova/Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-4 | | szczegóły meczu |
W15 Heraklion - ceglana |
07.11.20 Finał | vs. Alica Rusova/Nina Stadler | 0-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
06.11.20 Półfinał | vs. Darya Astakhova/Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
05.11.20 Ćwierćfinał | vs. Lola Marandel/Sapfo Sakellaridi | 6-1, 6-2 | | szczegóły meczu |
03.11.20 1. runda | vs. Axana Mareen/Gergana Topalova | 7-5, 6-2 | | szczegóły meczu |
W25 Antalya - ceglana |
06.03.20 Półfinał | vs. Ipek Oz/Melis Sezer | 4-6, 7-5, 7-10 | | szczegóły meczu |
05.03.20 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska/Despina Papamichail | 6-2, 5-7, 10-3 | | szczegóły meczu |
03.03.20 1. runda | vs. Suzan Lamens/Oana Georgeta Simion | 7-64, 6-2 | | szczegóły meczu |
W25 Trnava - halowa |
14.02.20 Półfinał | vs. Amina Anshba/Anastasia Detiuc | 3-6, 1-2, - Johana Markova/Nika Radisic - krecz | | szczegóły meczu |
13.02.20 Ćwierćfinał | vs. Vlada Koval/Sofya Lansere | 7-62, 6-4 | | szczegóły meczu |
11.02.20 1. runda | vs. Angelica Moratelli/Camilla Rosatello | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - ceglana |
11.11.19 Półfinał | vs. Haine Ogata/Aiko Yoshitomi | 6-2, 6-1 | | szczegóły meczu |
11.11.19 Finał | vs. Ipek Oz/Viktoriya Petrenko | 6-4, 7-5 | | szczegóły meczu |
11.11.19 1. runda | vs. Lyubov Kostenko/Zeynep Sena Sarioglan | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
11.11.19 Ćwierćfinał | vs. Gebriela Mihaylova/Zinovia Vaneva | 6-1, 6-2 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - twarda |
04.11.19 Finał | vs. Paula Arias Manjon/Francesca Curmi | 6-2, 4-6, 11-9 | | szczegóły meczu |
04.11.19 Ćwierćfinał | vs. Dorka Drahota Szabo/Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 6-2, 10-4 | | szczegóły meczu |
04.11.19 Półfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru/Arina Gabriela Vasilescu | 7-65, 6-2 | | szczegóły meczu |
W15 Tucepi - ceglana |
06.05.19 Ćwierćfinał | vs. Karolina Vlckova/Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 10-4 | | szczegóły meczu |
06.05.19 Półfinał | vs. Tamara Malesevic/Antonia Ruzic | 2-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
06.05.19 1. runda | vs. Greta Carbone/Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-2 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - ceglana |
01.04.19 1. runda | vs. Marie Mettraux/Joanne Zuger | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - ceglana |
25.03.19 Ćwierćfinał | vs. Julita Saner/Doga Turkmen | 7-63, 6-2 | | szczegóły meczu |
25.03.19 Półfinał | vs. Andreea Prisacariu/Joanne Zuger | 7-68, 5-7, 10-7 | | szczegóły meczu |
25.03.19 Finał | vs. Elena Malygina/Sohyun Park | 6-0, 6-0 | | szczegóły meczu |
25.03.19 1. runda | vs. Gloria Ceschi/Alisia Stephanie Manolescu | 6-3, 6-0 | | szczegóły meczu |
Vlada Koval/Sofya Lansere - ostatnie mecze
W25+H Figueira - twarda |
16.06.21 1. runda | vs. Isabelle Haverlag/Francisca Jorge | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
W25 Kazan - twarda |
03.06.21 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Kazionova/Anastasia Tikhonova | 5-7, 6-3, 6-10 | | szczegóły meczu |
01.06.21 1. runda | vs. Anna Grigoreva/Elizaveta Morozova | 6-4, 6-4 | | szczegóły meczu |
W25 Platja - ceglana |
20.05.21 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala/Oksana Selekhmeteva | 3-6, 6-2, 10-12 | | szczegóły meczu |
18.05.21 1. runda | vs. Cheri Darley/Cristina Mayorova Bakhtina | 6-0, 6-3 | | szczegóły meczu |
W25 Kazan - halowa |
10.03.21 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka/Anastasia Tikhonova | 6-3, 3-6, 8-10 | | szczegóły meczu |
09.03.21 1. runda | vs. Anna Grigoreva/Dana Shakirova | 6-0, 6-2 | | szczegóły meczu |
W25 Trnava - halowa |
13.02.20 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova/Nika Radisic | 6-72, 4-6 | | szczegóły meczu |
11.02.20 1. runda | vs. Yuliya Hatouka/Anna Kubareva | 6-1, 6-2 | | szczegóły meczu |
W25 Trnava - halowa |
06.02.20 Ćwierćfinał | vs. Victoria Kan/Ganna Poznikhirenko | 6-73, 3-6 | | szczegóły meczu |
04.02.20 1. runda | vs. Alexandra Cadantu/Chantal Skamlova | 7-5, 5-7, 10-6 | | szczegóły meczu |