MECZ
10.05.19 | Ćwierćfinał | Johana Markova | Victoria Borodulina | 7-5, 6-4 | W15 Tucepi | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Johana Markova | Victoria Borodulina | |
1. podanie % | 51/79 (65%) | 41/73 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/51 (69%) | 21/41 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/28 (39%) | 17/32 (53%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/73 (48%) | 33/79 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/152 (53%) | 71/152 (47%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 9 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Victoria Borodulina | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Johana Markova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Victoria Borodulina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Johana Markova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Victoria Borodulina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Johana Markova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Victoria Borodulina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johana Markova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Victoria Borodulina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johana Markova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Victoria Borodulina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Johana Markova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Victoria Borodulina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Johana Markova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Victoria Borodulina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Johana Markova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Victoria Borodulina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Johana Markova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Victoria Borodulina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Johana Markova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Victoria Borodulina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johana Markova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
24.11.02, 21 lat
24.11.02, 21 lat
Johana Markova vs. Victoria Borodulina - Wzajemne mecze
10.05.19 | Ćwierćfinał | Johana Markova | Victoria Borodulina | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Tucepi | ceglana |
Johana Markova form & Victoria Borodulina form
Johana Markova - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.22 Klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.22 1. runda | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
06.07.22 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.07.22 Klasyf. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
13.06.22 1. runda | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.03.22 1. runda | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - dywanowa | ||||
02.12.21 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.21 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.21 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Milovice - halowa | ||||
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Victoria Borodulina - ostatnie mecze
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Marie Vogt | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Izabela Heinzova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Timm | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Karine Marion Job | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 3-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kayla Cross | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.05.23 Klasyf. | vs. Tiffany William | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Petrova | 6-72, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Matilde Mariani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Elena Micic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.05.23 Klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Angelina Mihajlovic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Maria Aldea Wesselly | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Sarcev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Split - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Mila Masic | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
16.08.22 Klasyf. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Petra Uberalova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
08.08.22 Klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |