MECZ
20.11.17 | 1. runda klasyf. | Joelle Kissell | Annick Verhaar | 6-0, 6-0 | Stellenbosch | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
09.04.00, 23 lat
09.04.00, 23 lat
Joelle Kissell vs. Annick Verhaar - Wzajemne mecze
20.11.17 | 1. runda klasyf. | Joelle Kissell | Annick Verhaar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Stellenbosch | twarda |
Joelle Kissell form & Annick Verhaar form
Joelle Kissell - ostatnie mecze
W25 Wichita - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Gabriela Lee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Peyton Stearns | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Yexin Ma | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Emma Lella | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Meisha Kendall-Woseley | 1-6, 7-63, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sarasota - ceglana | ||||
10.05.22 Klasyf. | vs. Grace Levelston | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yu-Chieh Hsieh | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
16.12.21 2. runda | vs. Minami Akiyama | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.12.21 1. runda | vs. Kendra Bunch | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
09.12.21 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.12.21 1. runda | vs. Caroline Lampl | 6-5, Caroline Lampl - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
04.12.21 2. runda | vs. Caroline Lampl | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.21 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
26.11.21 2. runda | vs. Raveena Kingsley | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.11.21 1. runda | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-2, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
01.11.21 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Olivia Tjandramulia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
12.10.21 Klasyf. | vs. Anastasia Sysoeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Mckenzie Davis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
07.10.21 1. runda | vs. Katja Wiersholm | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Evansville - twarda | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Catherine Harrison | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Reimchen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.07.21 Klasyf. | vs. Emma Lella | 3-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W60 Charleston - ceglana | ||||
21.06.21 1. runda klasyf. | vs. Paige Mary Hourigan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - twarda | ||||
25.01.21 1. runda klasyf. | vs. Francoise Abanda | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
09.12.20 1. runda | vs. Noel Saidenova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Annick Verhaar - ostatnie mecze
W15 Haren - ceglana | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
15.08.22 Klasyf. | vs. Danique Havermans | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Erna Brdarevic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.12.21 1. runda klasyf. | vs. Pia Praefke | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.12.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Brogan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
02.12.18 Klasyf. | vs. Christina Shakovets | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
25.11.18 1. runda klasyf. | vs. Shannon Cox | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Yarden Akler | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.18 1. runda klasyf. | vs. Jessica Marmorstein | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 1-2, - Annick Verhaar - krecz | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Chantraine | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Salma Ewing | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Lungile Ntuli | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
02.11.16 1. runda | vs. Alice Gillan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.16 Klasyf. | vs. Kaitlyn Christian | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Claire Verwerda | 0-6, - Annick Verhaar - krecz | szczegóły meczu |