MECZ
29.07.17 | Finał | Jodie Anna Burrage | Sinead Lohan | 7-65, 6-4 | Dublin | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Jodie Anna Burrage | Sinead Lohan | |
1. podanie % | 32/72 (44%) | 66/84 (79%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/32 (75%) | 31/66 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/40 (40%) | 10/18 (56%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/84 (51%) | 32/72 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 83/156 (53%) | 73/156 (47%) |
Double foul | 13 | 3 |
Asy | 8 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jodie Anna Burrage vs. Sinead Lohan - Wzajemne mecze
29.07.17 | Finał | Jodie Anna Burrage | Sinead Lohan | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Dublin | dywanowa |
29.07.17 | Finał | Jodie Anna Burrage | Sinead Lohan | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu |
Jodie Anna Burrage form & Sinead Lohan form
Jodie Anna Burrage - ostatnie mecze
San Diego - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Melnikova | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jelena Ostapenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Astra Sharma | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
11.11.23 Rubber 1 | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Ankita Raina | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Erika Andreeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yulia Putintseva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Magda Linette | 7-63, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Quinn Gleason | 7-5, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
17.08.23 Ćwierćfinał | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 2. runda | vs. Kayla Day | 2-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Ankita Raina | 4-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu |
Sinead Lohan - ostatnie mecze
W15 Castellon - ceglana | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Marine Partaud | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 Klasyf. | vs. Natalia Orlova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Margaux Komano | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Joana Indio | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
17.08.20 2. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.08.20 Klasyf. | vs. Salma Djoubri | 2-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda klasyf. | vs. Madalena Marques | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Alina Mukhortova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Marta Custic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.03.20 Klasyf. | vs. Anna Ukolova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Adelina Krueger | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Monica Cappelletti | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 1-2, - Sinead Lohan - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.12.19 2. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.19 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 5-0, Anastasia Kovaleva - krecz | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-73, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Elena Gemovic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Aubane Droguet | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Yarden Akler | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |