MECZ
08.02.19 | 2. runda | Joanne Zuger | Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Joanne Zuger | Oana Georgeta Simion | |
1. podanie % | 33/57 (58%) | 35/55 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/33 (76%) | 18/35 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/24 (38%) | 6/20 (30%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/55 (56%) | 23/57 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Double foul | 7 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Joanne Zuger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joanne Zuger | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Joanne Zuger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Joanne Zuger | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-2 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-2 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-2 | Oana Georgeta Simion | |
5-2 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Joanne Zuger | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Joanne Zuger vs. Oana Georgeta Simion - Wzajemne mecze
08.02.19 | 2. runda | Joanne Zuger | Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Joanne Zuger form & Oana Georgeta Simion form
Joanne Zuger - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - krecz | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
18.03.23 Półfinał | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
22.01.23 Finał | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.23 Półfinał | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.01.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.23 2. runda | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.22 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.22 1. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - krecz | szczegóły meczu |
Oana Georgeta Simion - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda klasyf. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |