MECZ
05.02.19 | Klasyf. | Joanne Zuger | Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 2-6, 10-3 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Joanne Zuger vs. Ekaterina Ovcharenko - Wzajemne mecze
05.02.19 | Klasyf. | Joanne Zuger | Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Joanne Zuger form & Ekaterina Ovcharenko form
Joanne Zuger - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - krecz | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
18.03.23 Półfinał | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
22.01.23 Finał | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.23 Półfinał | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.01.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.23 2. runda | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.22 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.22 1. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - krecz | szczegóły meczu |
Ekaterina Ovcharenko - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu |