INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andreea Ghitescu vs. Joanne Zuger - Wzajemne mecze
08.02.19 | Ćwierćfinał | Joanne Zuger | Andreea Ghitescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Andreea Ghitescu form & Joanne Zuger form
Andreea Ghitescu - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
09.11.19 Półfinał | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Caldas - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Granby - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Honolulu - twarda | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
13.06.19 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Joanne Zuger - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - krecz | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
18.03.23 Półfinał | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
22.01.23 Finał | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.23 Półfinał | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.01.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.23 2. runda | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.22 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.22 1. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - krecz | szczegóły meczu |