MECZ
05.08.18 | 2. runda klasyf. | Joanna Zawadzka | Natalie Suk | 7-5, 6-1 | Warsaw | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Joanna Zawadzka vs. Natalie Suk - Wzajemne mecze
05.08.18 | 2. runda klasyf. | Joanna Zawadzka | Natalie Suk | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Warsaw | ceglana |
Joanna Zawadzka form & Natalie Suk form
Joanna Zawadzka - ostatnie mecze
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Merna Refaat | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Brun | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.06.23 Finał | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Lya Fernandez | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Kristina Paskauskas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Rikke De Koning | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kirsty Robertson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Giulia Paterno | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Spigarelli | 7-62, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Elizabete Brutane | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Salsa Aher | 6-2, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Gina Feistel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Caroline Romeo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.22 Półfinał | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Natalie Suk - ostatnie mecze
Bucharest - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 6-73, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Cristina Moroi | 6-3, 6-71, 6-2 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Walczak | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Petra Melounova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Kristyna Lavickova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.06.18 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stillwater - twarda | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Safiya Carrington | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Simona Maksimovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Yana Morderger | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sobota / - ceglana | ||||
27.07.15 1. runda | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
20.07.15 1. runda | vs. Verena Hofer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
29.06.15 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Hrabalova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
15.06.15 2. runda klasyf. | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rock Hill - twarda | ||||
06.10.14 1. runda | vs. Angelina Gabueva | 6-0, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.14 Klasyf. | vs. Ema Burgic Bucko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.14 1. runda klasyf. | vs. Erica Oosterhout | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.14 2. runda | vs. Cindy Burger | 0-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.14 2. runda klasyf. | vs. Keri Wong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Plzen - ceglana | ||||
28.07.14 1. runda | vs. Ema Mikulcic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sobota / - ceglana | ||||
21.07.14 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Siofok - ceglana | ||||
23.06.14 1. runda klasyf. | vs. Lili Fekete | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.06.14 2. runda klasyf. | vs. Ana Savic | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
09.06.14 2. runda klasyf. | vs. Alix Collombon | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.14 1. runda klasyf. | vs. Claudia Papi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
02.06.14 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |