Francja
04.08.99, 24 lat
04.08.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Joanna Tomera vs. Lois Boisson - Wzajemne mecze
18.11.19 | Klasyf. | Joanna Tomera | Lois Boisson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Joanna Tomera form & Lois Boisson form
Joanna Tomera - ostatnie mecze
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Vicky Veloso | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Marie Weissheim | 6-74, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
07.03.22 Klasyf. | vs. Alice Battesti | 4-6, 7-67, 9-11 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
24.01.22 1. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Jenifer Anger | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Vineetha Mummadi | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Yuna Ohashi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Veronika Podrez | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
21.06.21 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Tanysha Dissanayake | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Silvia Martinez Jimenez | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.04.21 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 6-1, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.04.21 Klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Linda Salvi | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-5, 3-1, Chelsea Vanhoutte - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 4-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu |
Lois Boisson - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Eszter Meri | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Despina Papamichail | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Carole Monnet | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Ipek Oz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Francisca Jorge | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Carla Tomai | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Freya Christie | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-0, 1-0, Tereza Martincova - krecz | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Liv Hovde | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Freya Christie | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Bucsa | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Alana Smith | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
03.12.23 Klasyf. | vs. Andreea Mitu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Jenny Lim | 6-76, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Ziva Falkner | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
14.10.23 Finał | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |