INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jing-Jing Lu vs. Xinyu Gao - Wzajemne mecze
07.03.18 | 1. runda | Jing-Jing Lu | Xinyu Gao | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | Zhuhai | twarda |
01.12.17 | Ćwierćfinał | Jing-Jing Lu | Xinyu Gao | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Australian Open | twarda |
Jing-Jing Lu form & Xinyu Gao form
Jing-Jing Lu - ostatnie mecze
W25 Qian - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Meiling Wang | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Yanan Hou | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Xichen Zhao | 6-71, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Ke Ren | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Jiumeng Liu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Han Shi | 1-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Huang | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jin Zhang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Jakarta - twarda | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Haruna Arakawa | 4-5, - Jing-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Qianhui Tang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Mona Barthel | 0-4, - Jing-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Saint - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 Klasyf. | vs. Alicia Martial | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, - Jing-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-65, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Lisa Zaar | 6-75, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.22 1. runda | vs. Jana Fett | 6-3, Jana Fett - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lexie Stevens | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Momoko Kobori | 0-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu |
Xinyu Gao - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Maya Joint | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 6-74, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 3. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Elvina Kalieva | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 3. runda | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-63, 2-1, Emilie Lindh Gallagher - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Alina Charaeva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alice Rame | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Arina Rodionova | 7-61, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Valeria Savinykh | 5-7, 2-4, - Xinyu Gao - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |