MECZ
09.05.17 | 1. runda | Jing-Jing Lu | Junri Namigata | 5-7, 7-5, 6-2 | Fukuoka | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Jing-Jing Lu | Junri Namigata | |
1. podanie % | 69/103 (67%) | 52/91 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/69 (62%) | 33/52 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/34 (41%) | 15/39 (38%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 5/11 (45%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/91 (47%) | 46/103 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/194 (52%) | 94/194 (48%) |
Double foul | 6 | 5 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jing-Jing Lu vs. Junri Namigata - Wzajemne mecze
17.09.17 | Klasyf. | Jing-Jing Lu | Junri Namigata | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Guangzhou | twarda |
09.05.17 | 1. runda | Jing-Jing Lu | Junri Namigata | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Fukuoka | dywanowa |
Jing-Jing Lu form & Junri Namigata form
Jing-Jing Lu - ostatnie mecze
W25 Qian - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Meiling Wang | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Yanan Hou | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Xichen Zhao | 6-71, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Ke Ren | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Jiumeng Liu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Han Shi | 1-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Huang | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jin Zhang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Jakarta - twarda | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Haruna Arakawa | 4-5, - Jing-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Qianhui Tang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Mona Barthel | 0-4, - Jing-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Saint - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 Klasyf. | vs. Alicia Martial | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, - Jing-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-65, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Lisa Zaar | 6-75, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.22 1. runda | vs. Jana Fett | 6-3, Jana Fett - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lexie Stevens | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Momoko Kobori | 0-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu |
Junri Namigata - ostatnie mecze
W25 Tokyo - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, - Junri Namigata - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Kurume - trawiasta | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Alana Parnaby | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Fukuoka - dywanowa | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Emina Bektas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Rinko Matsuda | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Nanari Katsumi | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Gifu - twarda | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Saki Imamura | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kashiwa - twarda | ||||
03.04.23 Klasyf. | vs. Sohyun Park | 6-4, 3-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Saki Imamura | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kofu - twarda | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Naho Sato | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.03.23 2. runda klasyf. | vs. Sakura Sudo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Hasegawa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Hana Matsumura | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Bengaluru - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Hanyu Guo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Chisa Hosonuma | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W40 Nonthaburi - twarda | ||||
09.01.23 Klasyf. | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.23 1. runda klasyf. | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Kyoto - halowa | ||||
19.12.22 1. runda klasyf. | vs. Momoko Nishio | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.22 Klasyf. | vs. Ari Matsumoto | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Tokyo - halowa | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mua Shigeta | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Sara Nayar | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sophia Fry | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |