MECZ
20.03.19 | 1. runda | Jing-Jing Lu | Fang Ying Xun | 3-6, 6-3, 6-1 | W25 Kofu | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jing-Jing Lu | Fang Ying Xun | |
1. podanie % | 55/89 (62%) | 49/79 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/55 (67%) | 27/49 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/34 (38%) | 10/30 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 4/11 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/79 (53%) | 39/89 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/168 (55%) | 76/168 (45%) |
Double foul | 6 | 6 |
Asy | 3 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jing-Jing Lu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jing-Jing Lu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jing-Jing Lu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jing-Jing Lu | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Jing-Jing Lu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jing-Jing Lu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jing-Jing Lu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jing-Jing Lu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jing-Jing Lu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jing-Jing Lu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jing-Jing Lu | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jing-Jing Lu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jing-Jing Lu vs. Fang Ying Xun - Wzajemne mecze
20.03.19 | 1. runda | Jing-Jing Lu | Fang Ying Xun | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Kofu | twarda |
09.08.18 | 2. runda | Fang Ying Xun | Jing-Jing Lu | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | Jinan | twarda |
26.07.18 | 2. runda | Fang Ying Xun | Jing-Jing Lu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Nanchang | twarda |
14.07.17 | Ćwierćfinał | Jing-Jing Lu | Fang Ying Xun | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Naiman | twarda |
12.04.17 | 2. runda | Jing-Jing Lu | Fang Ying Xun | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Nanning | twarda |
31.07.16 | Klasyf. | Jing-Jing Lu | Fang Ying Xun | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Nanchang | twarda |
Jing-Jing Lu form & Fang Ying Xun form
Jing-Jing Lu - ostatnie mecze
W25 Qian - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Meiling Wang | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Yanan Hou | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Xichen Zhao | 6-71, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Ke Ren | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Jiumeng Liu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Han Shi | 1-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Huang | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jin Zhang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Jakarta - twarda | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Haruna Arakawa | 4-5, - Jing-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Qianhui Tang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Mona Barthel | 0-4, - Jing-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Saint - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 Klasyf. | vs. Alicia Martial | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, - Jing-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-65, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Lisa Zaar | 6-75, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.22 1. runda | vs. Jana Fett | 6-3, Jana Fett - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lexie Stevens | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Momoko Kobori | 0-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu |
Fang Ying Xun - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - krecz | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Luzhou - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - krecz | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |