MECZ
04.07.16 | 1. runda klasyf. | Jin Ju Lee | Da Hye Kim | 6-2, 4-1, - krecz | Gimcheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Korea
02.04.96, 28 lat
02.04.96, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Jin Ju Lee vs. Da Hye Kim - Wzajemne mecze
04.07.16 | 1. runda klasyf. | Jin Ju Lee | Da Hye Kim | 6-2, 4-1, Da Hye Kim - krecz | szczegóły meczu | Gimcheon | twarda |
Jin Ju Lee form & Da Hye Kim form
Jin Ju Lee - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Dami Lee | 1-6, 6-2, 14-16 | szczegóły meczu | |
31.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jooyeon Jeong | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eunyeong Park | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Chang Liu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Subin Park | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Soyeon Park | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
07.06.18 2. runda | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 0-4, - Jin Ju Lee - krecz | szczegóły meczu | |
06.06.18 1. runda | vs. Sung-Hee Han | 0-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.18 Klasyf. | vs. Sung Hee Kim | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Mami Hasegawa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ji Yun Yun | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Kwan Yau Ng | 2-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Pei-Chi Lee | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Suzy Larkin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Jeongyun Lee | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Ai Kamiyoshihara | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Yeong Won Jeong | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Xiangruyi Ji | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Sujin Yoon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sangju - twarda | ||||
30.05.17 1. runda | vs. Dabin Kim | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Se Jin Lee | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Sunae Ji | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
29.11.16 1. runda | vs. Komola Umarova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.16 Klasyf. | vs. Lunda Kumhom | 1-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Guntisa Boonlaing | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
21.11.16 1. runda klasyf. | vs. Alina Gazizova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.11.16 Klasyf. | vs. Eri Shimizu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
18.09.16 2. runda klasyf. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.16 1. runda klasyf. | vs. Dabin Kim | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Da Hye Kim - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Eunhye Lee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Gaeul Jang | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Sunam Jeong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Heejin Han | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eunji Lim | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Matea Roki | 1-0, Matea Roki - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Yidi Yang | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
01.09.22 2. runda | vs. Junri Namigata | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Arisha Ladhani | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.22 Klasyf. | vs. Gio Jang | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Eunseo Kim | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
26.11.19 Klasyf. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mariya Polishchuk | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Rada Manataweewat | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Amber Marshall | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.19 Półfinał | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. So-Ra Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Na-Ri Kim | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
20.08.19 1. runda | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |