MECZ
11.03.18 | 1. runda klasyf. | Jimena Paula Garbino | Keira Blackbeard | 6-1, 6-3 | Tampa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Argentyna
27.10.99, 24 lat
27.10.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
14.07.03, 20 lat
14.07.03, 20 lat
Jimena Paula Garbino vs. Keira Blackbeard - Wzajemne mecze
11.03.18 | 1. runda klasyf. | Jimena Paula Garbino | Keira Blackbeard | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Tampa | ceglana |
Jimena Paula Garbino form & Keira Blackbeard form
Jimena Paula Garbino - ostatnie mecze
Villa Del - ceglana | ||||
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Martina Josefina Zarza | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Valentina Abrile | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Raquel Martini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Villa Dolores - ceglana | ||||
16.04.18 2. runda klasyf. | vs. Pamela Wu | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Pilar Becerra | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tampa - ceglana | ||||
13.03.18 2. runda klasyf. | vs. Natasha Subhash | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Carson Tanguilig | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Coral Scherb | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Dolores Molina Portela | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Terwindt | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Benavides - twarda | ||||
22.05.17 Klasyf. | vs. Agustina Rimoldi Godoy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Micaela Tatiana Pintos | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Camila Rebelo Felizzola | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.04.17 2. runda klasyf. | vs. Florencia Paez | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Miyumi Milagros Saguchi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Villa Maria - ceglana | ||||
02.05.16 2. runda klasyf. | vs. Maria Celeste Lamagni | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.05.16 1. runda klasyf. | vs. Florencia Salerno | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
25.04.16 1. runda klasyf. | vs. Macarena Asensos | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
28.09.15 2. runda klasyf. | vs. Maria Pereyra Sellart | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Carlos - ceglana | ||||
21.09.15 1. runda klasyf. | vs. Victoria Ariadna Beccio | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
03.08.15 1. runda | vs. Giovanna Tomita | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.07.15 1. runda klasyf. | vs. Maria Belen Vaz Teixeira | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Villa Maria - ceglana | ||||
04.05.15 2. runda klasyf. | vs. Lourdes Ramalle | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
27.04.15 1. runda klasyf. | vs. Maria Silva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Keira Blackbeard - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Yu Shan | 1-6, 7-66, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Dilana Rsovac | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Milana Safiullina | Milana Safiullina - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Melis Sakiroglu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Florencia Belen Moron | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Eunji Oh | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carlotta Moccia | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Johanna Silva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Shivaani Ganesh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Camilla Bossi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Visintini | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Meriem Makhlouf | - Keira Blackbeard - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lakshmi Gowda | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Frayman | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Andrea Roots | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
07.05.23 Klasyf. | vs. Beatrise Zeltina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | Meryem Alexandra Guener - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |