MECZ
19.06.16 | Finał | Jil Teichmann | Montserrat Gonzalez | 6-2, 7-66 | Montpellier | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jil Teichmann | Montserrat Gonzalez | |
1. podanie % | 36/72 (50%) | 37/66 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/36 (67%) | 24/37 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/36 (53%) | 11/29 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/66 (47%) | 29/72 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/138 (54%) | 64/138 (46%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jil Teichmann vs. Montserrat Gonzalez - Wzajemne mecze
18.05.18 | Ćwierćfinał | Jil Teichmann | Montserrat Gonzalez | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | La Bisbal | ceglana |
19.06.16 | Finał | Jil Teichmann | Montserrat Gonzalez | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | Montpellier | ceglana |
Jil Teichmann form & Montserrat Gonzalez form
Jil Teichmann - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Alize Cornet | 7-64, 0-6, 2-4, - Jil Teichmann - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Fiona Ferro | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Emiliana Arango | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-4, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Arianne Hartono | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Irina-Camelia Begu | 6-1, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Magda Linette | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda | vs. Claire Liu | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.06.23 Klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu |
Montserrat Gonzalez - ostatnie mecze
W25 Santo - twarda | ||||
08.06.21 2. runda klasyf. | vs. Kylie Collins | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
01.06.21 2. runda klasyf. | vs. Gianna Pielet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lambare - ceglana | ||||
24.08.19 Półfinał | vs. Anna Morgina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Tricia Mar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Dolores Molina Portela | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, - Montserrat Gonzalez - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Daniels Sierra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Fergana - twarda | ||||
08.06.19 Półfinał | vs. Kamilla Rakhimova | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.19 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Katie Volynets | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
31.03.19 Finał | vs. Emily Appleton | 6-72, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.03.19 Półfinał | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.03.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.03.19 2. runda | vs. Kelly Williford | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.03.19 1. runda | vs. Aymet Uzcategui | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Karolina Berankova | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.19 1. runda | vs. Aida Garcia Mendez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - ceglana | ||||
09.02.19 Rubber 1 | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.19 Rubber 1 | vs. Giuliana Olmos | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.19 Rubber 1 | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.19 Rubber 1 | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
11.09.18 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu |