MECZ
15.09.18 | 1. runda klasyf. | Jil Teichmann | Amandine Hesse | 6-4, 6-0 | Seoul | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jil Teichmann | Amandine Hesse | |
1. podanie % | 22/42 (52%) | 28/54 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/22 (64%) | 17/28 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/20 (60%) | 5/26 (19%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/54 (59%) | 16/42 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/96 (60%) | 38/96 (40%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jil Teichmann | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jil Teichmann | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jil Teichmann | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jil Teichmann | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Amandine Hesse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jil Teichmann | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jil Teichmann | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jil Teichmann | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Amandine Hesse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jil Teichmann | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jil Teichmann vs. Amandine Hesse - Wzajemne mecze
15.09.18 | 1. runda klasyf. | Jil Teichmann | Amandine Hesse | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Seoul | twarda |
10.07.16 | 1. runda klasyf. | Jil Teichmann | Amandine Hesse | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Gstaad | ceglana |
Jil Teichmann form & Amandine Hesse form
Jil Teichmann - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Alize Cornet | 7-64, 0-6, 2-4, - Jil Teichmann - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Fiona Ferro | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Emiliana Arango | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-4, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Arianne Hartono | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Irina-Camelia Begu | 6-1, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Magda Linette | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda | vs. Claire Liu | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.06.23 Klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu |
Amandine Hesse - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - krecz | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |