INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Xuliu Sun vs. Jiaxi Lu - Wzajemne mecze
27.09.19 | Ćwierćfinał | Xuliu Sun | Jiaxi Lu | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Anning | ceglana |
12.06.19 | 1. runda | Xuliu Sun | Jiaxi Lu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Hengyang | twarda |
23.02.19 | Półfinał | Jiaxi Lu | Xuliu Sun | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Nanchang | ceglana |
15.08.18 | 2. runda | Jiaxi Lu | Xuliu Sun | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Guiyang | twarda |
19.10.15 | 2. runda klasyf. | Xuliu Sun | Jiaxi Lu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Suzhou | twarda |
22.06.15 | 2. runda | Jiaxi Lu | Xuliu Sun | 1-1, Jiaxi Lu - krecz | szczegóły meczu | Anning | ceglana |
Xuliu Sun form & Jiaxi Lu form
Xuliu Sun - ostatnie mecze
Australian Open - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Eri Hozumi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 0-6, - Xuliu Sun - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 7-5, Valeria Savinykh - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Ying Zhang | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
29.09.19 Finał | vs. Wushuang Zheng | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.19 Półfinał | vs. Yexin Ma | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Holly Verner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
07.09.19 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Xinyun Han | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Shanshan Guo | 6-2, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
24.08.19 Półfinał | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ziyue Sun | 6-4, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Amy Zhu | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Jia Qi Kang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Ziyi Yang | 6-3, 6-76, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Min Liu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Siqi Cao | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Xinyi Chen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
20.07.19 Półfinał | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Erika Sema | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Jiaxi Lu - ostatnie mecze
W15 Tianjin - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Xinyu Cai | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Qianqian Li | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mianyi Ji | 5-7, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Jia Qi Kang | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Sarah Lee | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Ying Zhang | 6-1, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Dabin Kim | 2-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Akiko Omae | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Shuyue Ma | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Wushuang Zheng | 7-5, 3-4, - Jiaxi Lu - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Xinyu Jiang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Haruka Kaji | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Xuliu Sun | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Jiayu Xu | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda | vs. Xue Cao | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Meiqi Guo | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
20.08.19 1. runda | vs. Aldila Sutjiadi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Miyabi Inoue | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Nudnida Luangnam | 3-6, - Jiaxi Lu - krecz | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Ya Yun Pai | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
17.07.19 2. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tianjin - twarda | ||||
04.07.19 2. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-74, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.07.19 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |