Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
09.06.92, 31 lat
09.06.92, 31 lat
Jia Xiang Lu vs. Ye-Ji Mun - Wzajemne mecze
27.05.13 | 2. runda klasyf. | Jia Xiang Lu | Ye-Ji Mun | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | Changwon | twarda |
Jia Xiang Lu form & Ye-Ji Mun form
Jia Xiang Lu - ostatnie mecze
Hong Kong - twarda | ||||
30.12.13 1. runda klasyf. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.12.13 Klasyf. | vs. Haochen Tang | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
16.12.13 1. runda | vs. Xinyun Han | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
09.12.13 2. runda | vs. Shilin Xu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.13 1. runda | vs. Yurina Koshino | 6-72, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
02.12.13 2. runda | vs. Hye-Min Lee | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
02.12.13 1. runda | vs. Se Jin Lee | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Phuket - halowa | ||||
11.11.13 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Phuket - halowa | ||||
04.11.13 1. runda | vs. Nungnadda Wannasuk | 2-6, 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.11.13 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
28.10.13 1. runda klasyf. | vs. Jin Yoo | 6-76, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
09.09.13 1. runda | vs. Miharu Imanishi | 6-0, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.09.13 2. runda klasyf. | vs. Seohyeon Kim | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.13 Klasyf. | vs. Ah Song | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Yeong Wol - twarda | ||||
02.09.13 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bangkok - twarda | ||||
08.07.13 Ćwierćfinał | vs. Isabella Holland | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.13 1. runda | vs. Rongrong Leenabanchong | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.07.13 Półfinał | vs. Katherine Westbury | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.13 2. runda | vs. Plobrung Plipuech | 6-3, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
Bangkok - twarda | ||||
01.07.13 1. runda | vs. Chanikarn Silakul | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.13 2. runda | vs. Makoto Ninomiya | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bangkok - twarda | ||||
24.06.13 1. runda | vs. Misa Kinoshita | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.06.13 2. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
27.05.13 1. runda klasyf. | vs. Jin Kyoung Hong | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.05.13 2. runda klasyf. | vs. Ye-Ji Mun | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.05.13 Klasyf. | vs. Xinyun Han | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tarakan - halowa | ||||
20.05.13 1. runda klasyf. | vs. Ajeng Aquinia | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.05.13 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Balikpapan - twarda | ||||
13.05.13 Klasyf. | vs. Ran Tian | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.05.13 1. runda klasyf. | vs. Xiaorong Dong | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Ye-Ji Mun - ostatnie mecze
Yeongwol - twarda | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Do Hee Bae | 5-7, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Dami Lee | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Na Eun Yun | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Ha-Young Ji | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ai Kamiyoshihara | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Se Jin Lee | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sangju - twarda | ||||
30.05.17 1. runda | vs. Karin Kennel | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
11.07.16 2. runda klasyf. | vs. Soomin Kim | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Jessy Rompies | 4-6, 2-0, Jessy Rompies - krecz | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sangju - twarda | ||||
20.06.16 2. runda klasyf. | vs. Da Ye Kim | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
31.08.15 1. runda klasyf. | vs. Eun Se Jang | 2-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
25.08.14 1. runda klasyf. | vs. Yu-Mi Hwang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.08.14 2. runda klasyf. | vs. Yuriko Sakai | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.14 Klasyf. | vs. Ha-Young Ji | 6-4, 4-6, 3-5 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
26.05.14 1. runda klasyf. | vs. Hye Ji Ju | 7-66, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
24.06.13 1. runda | vs. So Hee Jung | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.06.13 2. runda | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
10.06.13 1. runda klasyf. | vs. Jin Ju Lee | 1-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.06.13 2. runda klasyf. | vs. Yuanyi Yu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.06.13 Klasyf. | vs. Xi-Wei Cai | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
10.06.13 1. runda | vs. Hye-Min Lee | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
27.05.13 2. runda klasyf. | vs. Jia Xiang Lu | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.13 1. runda klasyf. | vs. Se Jin Lee | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
29.04.13 2. runda klasyf. | vs. Nam Yeon Jun | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.04.13 1. runda klasyf. | vs. Hee Ju Lee | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Yeong Wol - twarda | ||||
03.09.12 Klasyf. | vs. Nan-Nan Zhang | 7-63, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.12 2. runda klasyf. | vs. Xi-Wei Cai | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.09.12 1. runda klasyf. | vs. Suyeon Choi | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu |