MECZ
01.11.19 | Ćwierćfinał | Jia-Jing Lu | Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | W60 Liuzhou | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jia-Jing Lu | Natalija Stevanovic | |
1. podanie % | 42/60 (70%) | 31/43 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/42 (71%) | 16/31 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/18 (44%) | 3/12 (25%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/43 (56%) | 22/60 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-1 | Natalija Stevanovic | |
0-0 | ||
Jia-Jing Lu | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Natalija Stevanovic | |
0-0 | ||
Jia-Jing Lu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Natalija Stevanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jia-Jing Lu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Natalija Stevanovic | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Natalija Stevanovic | |
0-0 | ||
Jia-Jing Lu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-1 | Natalija Stevanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jia-Jing Lu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Natalija Stevanovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 5-3 | |
0-0, 0-30 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jia-Jing Lu vs. Natalija Stevanovic - Wzajemne mecze
01.11.19 | Ćwierćfinał | Jia-Jing Lu | Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W60 Liuzhou | twarda |
Jia-Jing Lu form & Natalija Stevanovic form
Jia-Jing Lu - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
01.12.23 Półfinał | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
20.11.23 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.11.23 3. runda | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 3. runda | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Meiling Wang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu |
Natalija Stevanovic - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maya Joint | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
03.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 0-2, - Natalija Stevanovic - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-2, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Mai Hontama | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
15.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chiraz Bechri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
16.09.23 Klasyf. | vs. Maria Mateas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sewing | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katrina Scott | 2-6, 3-3, - Natalija Stevanovic - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Cadence Brace | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Tatjana Maria | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |