MECZ
21.11.17 | 1. runda | Jia-Jing Lu | Dalma Galfi | 6-2, 6-2 | Mumbai | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jia-Jing Lu | Dalma Galfi | |
1. podanie % | 34/52 (65%) | 28/47 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/34 (74%) | 13/28 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/18 (50%) | 5/19 (26%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/47 (62%) | 18/52 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/99 (64%) | 36/99 (36%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Jia-Jing Lu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Dalma Galfi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Dalma Galfi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jia-Jing Lu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dalma Galfi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jia-Jing Lu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jia-Jing Lu vs. Dalma Galfi - Wzajemne mecze
21.11.17 | 1. runda | Jia-Jing Lu | Dalma Galfi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Mumbai | twarda |
Jia-Jing Lu form & Dalma Galfi form
Jia-Jing Lu - ostatnie mecze
W50 Shenzhen - twarda | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Swan - trawiasta | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
01.12.23 Półfinał | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
20.11.23 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.11.23 3. runda | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.11.23 3. runda | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Dalma Galfi - ostatnie mecze
La Bisbal - ceglana | ||||
06.04.24 Półfinał | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 1-1, - Dalma Galfi - krecz | szczegóły meczu | |
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 1-0, Marina Bassols Ribera - krecz | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 7-60, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Sara Errani | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |