MECZ
09.07.19 | Klasyf. | Ji-Hee Choi | Qianqian Zhao | 6-1, 6-3 | W25 Ulanqab | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ji-Hee Choi | Qianqian Zhao | |
1. podanie % | 31/47 (66%) | 33/54 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/31 (74%) | 14/33 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 10/21 (48%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/54 (56%) | 15/47 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ji-Hee Choi | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Qianqian Zhao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ji-Hee Choi | 2-0 | |
0-0, 0-15, A-40 | ||
3-0 | Qianqian Zhao | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ji-Hee Choi | 4-0 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Qianqian Zhao | |
0-0 | ||
Ji-Hee Choi | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Qianqian Zhao | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ji-Hee Choi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Qianqian Zhao | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ji-Hee Choi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-2 | Qianqian Zhao | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Ji-Hee Choi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Qianqian Zhao | |
0-0 | ||
Ji-Hee Choi | 4-3 | |
5-3 | Qianqian Zhao | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ji-Hee Choi vs. Qianqian Zhao - Wzajemne mecze
09.07.19 | Klasyf. | Ji-Hee Choi | Qianqian Zhao | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Ulanqab | twarda |
20.06.11 | Klasyf. | Qianqian Zhao | Ji-Hee Choi | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | Pattaya | twarda |
Ji-Hee Choi form & Qianqian Zhao form
Ji-Hee Choi - ostatnie mecze
W60 Sydney - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Surabhi Srinivas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Melisa Ercan | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Kudashova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Dayeon Back | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Mao Mushika | 1-6, 0-1, - Ji-Hee Choi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Hanna Chang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dami Lee | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Osaka - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Miho Kuramochi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Min Liu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Yexin Ma | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Bengaluru - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Kyoto - halowa | ||||
22.12.22 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Erika Sema | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Calgary - halowa | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Robin Montgomery | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Martyna Ostrzygalo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Conny Perrin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
17.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Hina Inoue | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Qianqian Zhao - ostatnie mecze
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Tamachan Momkoonthod | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Clara Tauson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Xuliu Sun | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Yexin Ma | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Eun Se Jang | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Wanning Zhu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Junsai Wang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Nina Stojanovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jiahui Chen | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Tianjin - twarda | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naiman - twarda | ||||
23.06.19 Klasyf. | vs. Xinyu Cai | 3-6, 1-4, - Qianqian Zhao - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Hengyang - twarda | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Sijia Wei | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Jiatian Qi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Luzhou - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Meiqi Guo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Wuhan - twarda | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Xinrui Liu | 6-74, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 Klasyf. | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
W60 Luan - twarda | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Xiamen - twarda | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Chang Liu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.19 Klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Nanchang - ceglana | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.19 Klasyf. | vs. Qianxin Kong | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Yueliang Cao | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nanchang - ceglana | ||||
28.02.19 2. runda | vs. Mana Kawamura | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.19 1. runda | vs. Shuo Feng | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |