INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nigina Abduraimova vs. Ji-Hee Choi - Wzajemne mecze
nie znaleziono żadnego meczu |
Nigina Abduraimova form & Ji-Hee Choi form
Nigina Abduraimova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | szczegóły meczu |
Ji-Hee Choi - ostatnie mecze
W60 Sydney - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Surabhi Srinivas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Melisa Ercan | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Kudashova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Dayeon Back | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Mao Mushika | 1-6, 0-1, - Ji-Hee Choi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Hanna Chang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dami Lee | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Osaka - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Miho Kuramochi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Min Liu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Yexin Ma | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Bengaluru - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Kyoto - halowa | ||||
22.12.22 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Erika Sema | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Calgary - halowa | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Robin Montgomery | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Martyna Ostrzygalo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Conny Perrin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
17.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Hina Inoue | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |