MECZ
30.05.17 | 1. runda | Ji-Hee Choi | Hyojung Yea | 6-1, 6-2 | Sangju | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ji-Hee Choi | Hyojung Yea | |
1. podanie % | 25/37 (68%) | 35/44 (80%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/25 (76%) | 15/35 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/12 (92%) | 3/9 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/44 (59%) | 7/37 (19%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/81 (69%) | 25/81 (31%) |
Double foul | ||
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
13.02.94, 30 lat
11143 $
13.02.94, 30 lat
11143 $
Ji-Hee Choi vs. Hyojung Yea - Wzajemne mecze
30.05.17 | 1. runda | Ji-Hee Choi | Hyojung Yea | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Sangju | twarda |
07.09.15 | 2. runda | Ji-Hee Choi | Hyojung Yea | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Yeongwol | twarda |
28.04.14 | Klasyf. | Ji-Hee Choi | Hyojung Yea | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Seoul | twarda |
Ji-Hee Choi form & Hyojung Yea form
Ji-Hee Choi - ostatnie mecze
W60 Sydney - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Surabhi Srinivas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Melisa Ercan | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Kudashova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Dayeon Back | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Mao Mushika | 1-6, 0-1, - Ji-Hee Choi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Hanna Chang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dami Lee | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Osaka - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Miho Kuramochi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Min Liu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Yexin Ma | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Bengaluru - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Kyoto - halowa | ||||
22.12.22 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Erika Sema | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Calgary - halowa | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Robin Montgomery | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Martyna Ostrzygalo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Conny Perrin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
17.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Hina Inoue | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Hyojung Yea - ostatnie mecze
W15 Gimcheon - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Shiori Fukuda | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Yeong Won Jeong | 6-3, 4-2, Yeong Won Jeong - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Daria Mishina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Satsuki Koike | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Sihyeong Cho | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Mijeong Park | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Chanel Simmonds | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Dayeon Back | 0-6, 2-4, - Hyojung Yea - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Eunji Lim | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
30.08.18 2. runda | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.18 1. runda | vs. Da Ye Kim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Sohyun Park | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Ayaka Okuno | 6-4, 2-0, Ayaka Okuno - krecz | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
16.08.18 2. runda | vs. Se-Hyun Kim | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 1. runda | vs. Heejin Han | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
19.06.18 Klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jeongyun Lee | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gyeongsan - twarda | ||||
15.06.18 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.18 2. runda | vs. Se-Hyun Kim | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.18 1. runda | vs. Sung-Hee Han | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.18 Klasyf. | vs. Cherry Kim | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. Yuqi Sheng | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Subin Park | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Ayaka Okuno | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.18 Klasyf. | vs. Mi Seong Sim | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
22.05.18 Klasyf. | vs. Dabin Kim | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |