MECZ
16.05.18 | 1. runda | Ji-Hee Choi | Alicia Barnett | 6-3, 6-73, 6-2 | Incheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ji-Hee Choi | Alicia Barnett | |
1. podanie % | 74/114 (65%) | 63/96 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 45/74 (61%) | 36/63 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 24/40 (60%) | 18/33 (55%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/96 (44%) | 45/114 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 111/210 (53%) | 99/210 (47%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ji-Hee Choi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ji-Hee Choi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
Ji-Hee Choi | 3-0 | |
0-0, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Alicia Barnett | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ji-Hee Choi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ji-Hee Choi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ji-Hee Choi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ji-Hee Choi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ji-Hee Choi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ji-Hee Choi | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ji-Hee Choi | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ji-Hee Choi | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
Ji-Hee Choi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ji-Hee Choi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ji-Hee Choi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ji-Hee Choi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ji-Hee Choi vs. Alicia Barnett - Wzajemne mecze
16.05.18 | 1. runda | Ji-Hee Choi | Alicia Barnett | 6-3, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | Incheon | twarda |
06.09.17 | 2. runda | Alicia Barnett | Ji-Hee Choi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Yeongwol | twarda |
Ji-Hee Choi form & Alicia Barnett form
Ji-Hee Choi - ostatnie mecze
W60 Sydney - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Surabhi Srinivas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Melisa Ercan | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Kudashova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Dayeon Back | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Mao Mushika | 1-6, 0-1, - Ji-Hee Choi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Hanna Chang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dami Lee | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Osaka - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Miho Kuramochi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Min Liu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Yexin Ma | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Bengaluru - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Kyoto - halowa | ||||
22.12.22 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Erika Sema | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Calgary - halowa | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Robin Montgomery | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Martyna Ostrzygalo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Conny Perrin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
17.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
05.09.22 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.09.22 Klasyf. | vs. Hina Inoue | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Alicia Barnett - ostatnie mecze
Granby - twarda | ||||
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.04.22 Klasyf. | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 7-5, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 3-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
10.02.22 2. runda | vs. Martina Trevisan | 6-2, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.22 1. runda | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.22 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 6-77, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jenifer Anger | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
24.01.22 1. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 4-6, 7-63, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Funchal - twarda | ||||
15.11.21 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Sashi Kempster | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Sada Nahimana | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-78, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.10.21 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
18.10.21 Klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Estela Perez-Somarriba | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.21 1. runda | vs. Francisca Jorge | 7-63, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.21 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.21 1. runda klasyf. | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
13.09.21 Klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Carolina Caetano Reis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |