INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jessica Moore vs. Tyra Calderwood - Wzajemne mecze
03.03.14 | 1. runda | Jessica Moore | Tyra Calderwood | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Mildura | trawiasta |
Jessica Moore form & Tyra Calderwood form
Jessica Moore - ostatnie mecze
Surbiton - trawiasta | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Nell Miller | 6-4, 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Alexandra Dulgheru | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Myrtille Georges | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 7-65, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Genevieve Lorbergs | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Nao Hibino | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
20.02.18 1. runda | vs. Mayo Hibi | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
19.02.18 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Cyan Sun | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Launceston - twarda | ||||
04.02.18 1. runda klasyf. | vs. Jia Qi Ren | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Burnie - twarda | ||||
28.01.18 1. runda klasyf. | vs. Allie Kiick | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.18 1. runda klasyf. | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Playford - twarda | ||||
01.01.18 Klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.12.17 2. runda klasyf. | vs. Tallulah Farrow | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 5-7, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
30.10.17 1. runda | vs. Alexandra Bozovic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Landisville - twarda | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
23.07.17 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
15.07.17 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
10.06.17 1. runda klasyf. | vs. Miyu Kato | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Elizaveta Kulichkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Lara Pedranzini | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 6-75, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fukuoka - dywanowa | ||||
13.05.17 Półfinał | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.05.17 Ćwierćfinał | vs. Varatchaya Wongteanchai | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.05.17 2. runda | vs. Miharu Imanishi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.05.17 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Tyra Calderwood - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
06.06.16 1. runda klasyf. | vs. Mahak Jain | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Emma Allen | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
19.10.15 2. runda klasyf. | vs. Abbie Myers | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Tiana Windbuchler | Tiana Windbuchler - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
12.10.15 2. runda klasyf. | vs. Ashley Keir | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.10.15 1. runda klasyf. | vs. Sasha Bollweg | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
05.10.15 1. runda klasyf. | vs. Ashling Sumner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tweed Heads - twarda | ||||
28.09.15 Klasyf. | vs. Abigail Tere-Apisah | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.15 1. runda klasyf. | vs. Imogen Clews | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
10.11.14 1. runda klasyf. | vs. Isabella Holland | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
03.11.14 1. runda klasyf. | vs. Naomi Totka | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Margaret River - twarda | ||||
27.10.14 1. runda klasyf. | vs. Ellen Allgurin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
20.10.14 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
13.10.14 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Walters | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
06.10.14 1. runda klasyf. | vs. Kristina N Smith | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - ceglana | ||||
07.04.14 2. runda klasyf. | vs. Masa Jovanovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.04.14 1. runda klasyf. | vs. Madaline Nedanovski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
03.03.14 1. runda | vs. Jessica Moore | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Burnie - twarda | ||||
27.01.14 1. runda klasyf. | vs. Aleksandrina Naydenova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
28.10.13 1. runda klasyf. | vs. Giuliette Lugara | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.10.13 Klasyf. | vs. Karis Ryan | 7-66, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.13 2. runda klasyf. | vs. Sasha Bollweg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
21.10.13 2. runda klasyf. | vs. Ashling Sumner | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.13 1. runda klasyf. | vs. Katerina Valos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
16.09.13 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
09.09.13 1. runda | vs. Sally Peers | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Balikpapan - twarda | ||||
13.05.13 1. runda klasyf. | vs. Napatsakorn Sankaew | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Phuket - halowa | ||||
29.04.13 Klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Phuket - halowa | ||||
22.04.13 1. runda klasyf. | vs. Aslina An Ping Chua | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.04.13 Klasyf. | vs. Martina Borecka | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |