MECZ
08.10.19 | Klasyf. | Jessica Fowler | Nikita Uberoi | 6-2, 6-2 | W15 Hua | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Jessica Fowler | Nikita Uberoi | |
1. podanie % | 37/61 (61%) | 21/52 (40%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/37 (54%) | 9/21 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/24 (42%) | 8/31 (26%) |
Zdobyte break-ball | 8/14 (57%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/52 (67%) | 31/61 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/113 (58%) | 48/113 (42%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Nikita Uberoi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jessica Fowler | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
1-1 | Nikita Uberoi | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jessica Fowler | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Nikita Uberoi | |
Jessica Fowler | 4-1 | |
5-1 | Nikita Uberoi | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jessica Fowler | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Nikita Uberoi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jessica Fowler | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Nikita Uberoi | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Jessica Fowler | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Nikita Uberoi | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Jessica Fowler | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Nikita Uberoi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Jessica Fowler | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Australia
26.06.00, 23 lat
26.06.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Jessica Fowler vs. Nikita Uberoi - Wzajemne mecze
08.10.19 | Klasyf. | Jessica Fowler | Nikita Uberoi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Hua | twarda |
Jessica Fowler form & Nikita Uberoi form
Jessica Fowler - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
23.03.22 2. runda klasyf. | vs. Elena Karner | 2-6, 7-5, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anri Nagata | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Carola Cavelli | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
03.03.20 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Madison Schwarz | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Launceston - twarda | ||||
03.02.20 Klasyf. | vs. Himari Sato | 6-4, 1-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
02.02.20 2. runda klasyf. | vs. Monique Barry | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Wanyi Zhang | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.11.19 Klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.19 2. runda klasyf. | vs. Wanyi Zhang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Powaska | 6-0, 0-6, 16-18 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Irene Lavino | 6-3, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Daniela Vismane | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Zlatarova | 2-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Ashley | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Kanako Osafune | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Watsachol Sawatdee | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Filimonikhina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jiyoung Seo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. En Su Youn | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Dayeon Back | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Perth - twarda | ||||
18.02.19 Klasyf. | vs. Georgiana Ruhrig | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.02.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bajagic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Nikita Uberoi - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Martyna Zaremba | 3-6, 6-3, 14-16 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Fleur Maris | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Beverley Nyangon | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
03.03.20 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Yasmeen Ghaoui | 4-6, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 6-74, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Emily Welker | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sohyun Park | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Jiangxue Han | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Chhinda Som | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Jessica Fowler | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nalu Himeno | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Sakura Hondo | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Wanning Zhu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |