MECZ
13.09.16 | 1. runda | Jesika Maleckova | Milana Spremo | 6-0, 6-2 | Hodmezovasarhely | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jesika Maleckova | Milana Spremo | |
1. podanie % | 33/57 (58%) | 22/49 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/33 (64%) | 8/22 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/24 (54%) | 10/27 (37%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/49 (63%) | 23/57 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/106 (61%) | 41/106 (39%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jesika Maleckova vs. Milana Spremo - Wzajemne mecze
13.09.16 | 1. runda | Jesika Maleckova | Milana Spremo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Hodmezovasarhely | ceglana |
Jesika Maleckova form & Milana Spremo form
Jesika Maleckova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
03.06.23 Finał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.06.23 Półfinał | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.06.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.05.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andra Sutherland | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Milana Spremo - ostatnie mecze
Banja Luka - ceglana | ||||
09.06.18 Półfinał | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.06.18 Ćwierćfinał | vs. Cemre Anil | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.06.18 2. runda | vs. Masa Jovanovic | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
06.06.18 1. runda | vs. Tadeja Majeric | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 2-6, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Nina Zdravkovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
27.02.18 1. runda | vs. Vasiliki Karvouni | 0-2, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Martina Biagianti | 0-4, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.12.17 Klasyf. | vs. Kristina Miletic | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Anastasia Detiuc | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.17 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
10.08.17 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Gabriela Duca | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Elena Bogdan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
26.07.17 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Nina Potocnik | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Irina Fetecau | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
04.06.17 Finał | vs. Sandra Jamrichova | 1-6, 0-3, - Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
03.06.17 Półfinał | vs. Despina Papamichail | 7-5, Despina Papamichail - krecz | szczegóły meczu | |
02.06.17 Ćwierćfinał | vs. Kristina Ostojic | 7-5, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.06.17 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.05.17 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
20.09.16 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Dunja Stamenkovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.09.16 Klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
13.09.16 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu |