MECZ
04.03.20 | 1. runda | Jesika Maleckova | Ani Vangelova | 6-4, 6-0 | W25 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jesika Maleckova | Ani Vangelova | |
1. podanie % | 26/45 (58%) | 26/43 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/26 (54%) | 8/26 (31%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/19 (53%) | 2/17 (12%) |
Zdobyte break-ball | 8/10 (80%) | 4/6 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/43 (77%) | 21/45 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Jesika Maleckova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jesika Maleckova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
3-2 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Jesika Maleckova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Jesika Maleckova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Ani Vangelova | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Jesika Maleckova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jesika Maleckova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jesika Maleckova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-0 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jesika Maleckova vs. Ani Vangelova - Wzajemne mecze
04.03.20 | 1. runda | Jesika Maleckova | Ani Vangelova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Antalya | ceglana |
Jesika Maleckova form & Ani Vangelova form
Jesika Maleckova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
03.06.23 Finał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.06.23 Półfinał | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.06.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.05.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Ani Vangelova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |