MECZ
21.06.16 | 1. runda | Jennifer Timotin | Maria Zotova | 6-4, 6-4 | Cantanhede | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Jennifer Timotin | Maria Zotova | |
1. podanie % | 32/54 (59%) | 49/65 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/32 (72%) | 26/49 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/22 (32%) | 7/16 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/65 (49%) | 24/54 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/119 (52%) | 57/119 (48%) |
Double foul | 8 | 7 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Irlandia
05.11.99, 24 lat
05.11.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
02.06.96, 27 lat
13046 $
02.06.96, 27 lat
13046 $
Jennifer Timotin vs. Maria Zotova - Wzajemne mecze
21.06.16 | 1. runda | Jennifer Timotin | Maria Zotova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Cantanhede | dywanowa |
Jennifer Timotin form & Maria Zotova form
Jennifer Timotin - ostatnie mecze
Dublin - dywanowa | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Linnea Malmqvist | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.18 2. runda | vs. Linnea Malmqvist | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Mary Closs | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Mary Closs | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
10.05.18 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Ola Abou Zekry | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Stefania Rubini | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 Klasyf. | vs. Paola La Porta | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
25.02.18 Klasyf. | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Ginevra Chiara | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Sophie Muntean | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.10.17 1. runda | vs. Eva Siska | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Camilla Abbate | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.07.17 Ćwierćfinał | vs. Mayar Sherif | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.07.17 2. runda | vs. Brenda Njuki | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.07.17 1. runda | vs. Angelina Shakhraychuk | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.07.17 Ćwierćfinał | vs. Brenda Njuki | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.07.17 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.07.17 1. runda | vs. Pauline Courcoux | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Elyse Lavender | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.17 Klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.06.17 1. runda | vs. Giada Clerici | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.06.17 Klasyf. | vs. Adele Diana Biba | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Juliette Loliee | 0-6, 6-1, 6-73 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.02.17 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Irina Lapustina | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Esen Kokce | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.01.17 Klasyf. | vs. Stephanie Belovukovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
31.10.16 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Laura Vieru | - | szczegóły meczu |
Maria Zotova - ostatnie mecze
W25 St. - ceglana | ||||
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Liz Keller | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sezze - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Sacco | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Emilie Elde | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Doga Turkmen | 6-3, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.07.19 Klasyf. | vs. Alica Rusova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Heranne Excellent | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Alesya Yakubovich | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Alise Cernecka | 6-4, 1-6, 4-3, Alise Cernecka - krecz | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
02.07.18 Klasyf. | vs. Bojana Klincov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Milica Vujovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Alexandra Silna | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sarah Pospischill | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Coppola | 3-6, - Maria Zotova - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Denise-Antonela Stoica | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Elysia Bolton | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |