MECZ
03.10.17 | 1. runda | Jennifer Luikham | Dan Ni Wang | 6-4, 6-2 | Colombo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jennifer Luikham | Dan Ni Wang | |
1. podanie % | 26/50 (52%) | 41/74 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/26 (69%) | 22/41 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/24 (63%) | 14/33 (42%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/74 (51%) | 17/50 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/124 (57%) | 53/124 (43%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jennifer Luikham vs. Dan Ni Wang - Wzajemne mecze
01.07.19 | 1. runda klasyf. | Dan Ni Wang | Jennifer Luikham | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Tianjin | twarda |
03.10.17 | 1. runda | Jennifer Luikham | Dan Ni Wang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Colombo | ceglana |
Jennifer Luikham form & Dan Ni Wang form
Jennifer Luikham - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maaya Rajeshwaran Revathi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Watsachol Sawatdee | 2-6, 6-1, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Chenting Zhu | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tyra Lithiby | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Naho Sato | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
25.12.23 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ishwari Matere | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Arthi Muniyan | 5-7, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Amelia Waligora | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Gloriana Nahum | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Elena Jamshidi | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Elisabeth Iila | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Salakthip Ounmuang | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Anri Nagata | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Salma Drugdova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Delia Gaillard | 6-79, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Esther Bataille | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Julita Saner | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 7-66, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Jiaqi Wang | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.23 1. runda | vs. Lian Tran | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Paris Corley | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Dan Ni Wang - ostatnie mecze
W25 Hong - twarda | ||||
30.12.19 1. runda klasyf. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Eri Hozumi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Shreya Tatavarthy | 6-0, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Gwalior - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ananyaa Bhargava | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Timea Babos | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Jiayu Xu | 5-7, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Mana Kawamura | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
18.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jiahui Chen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jiatian Qi | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Mai Minokoshi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Ke Syuan Jhang | 6-3, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Shanshan Guo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Junsai Wang | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tianjin - twarda | ||||
01.07.19 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Naiman - twarda | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Jiatian Qi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Hengyang - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Maegan Manasse | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Wanning Zhu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Jiayun Zhu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Shenzhen - twarda | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Yi Liu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Wuhan - twarda | ||||
16.05.19 Ćwierćfinał | vs. Meiling Wang | 7-62, 1-6, - Dan Ni Wang - krecz | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Jiatian Qi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |