MECZ
10.02.17 | Jelena Ostapenko | Michelle Larcher De Brito | 6-4, 6-2 | Fed Cup | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jelena Ostapenko vs. Michelle Larcher De Brito - Wzajemne mecze
10.02.17 | Jelena Ostapenko | Michelle Larcher De Brito | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Fed Cup | halowa |
Jelena Ostapenko form & Michelle Larcher De Brito form
Jelena Ostapenko - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 3. runda | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Laura Siegemund | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 2. runda | vs. Angelique Kerber | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
21.02.24 3. runda | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.02.24 2. runda | vs. Lulu Sun | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Xiyu Wang | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
14.02.24 3. runda | vs. Victoria Azarenka | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 2. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
04.02.24 Finał | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.24 3. runda | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 6-0, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
13.01.24 Finał | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Półfinał | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Marta Kostyuk | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Caroline Garcia | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Victoria Azarenka | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.01.24 3. runda | vs. Karolina Pliskova | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Camila Giorgi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - halowa | ||||
27.10.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 | vs. Donna Vekic | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Dayeon Back | 6-3, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 3. runda | vs. Jessica Pegula | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda | vs. Linda Noskova | Linda Noskova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda | vs. Eva Lys | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Michelle Larcher De Brito - ostatnie mecze
Tampa - ceglana | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Salome Devidze | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.18 1. runda | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
20.02.18 Klasyf. | vs. Lorraine M. Guillermo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.18 1. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Surprise - twarda | ||||
13.02.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Ustinoff | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.18 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.18 1. runda klasyf. | vs. Cali Jankowski | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
28.01.18 1. runda klasyf. | vs. Usue Maitane Arconada | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gatineau - twarda | ||||
17.07.17 1. runda | vs. Ellen Perez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Winnipeg - twarda | ||||
10.07.17 1. runda | vs. Miharu Imanishi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
29.06.17 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Kulichkova | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-74, 8-6 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
18.06.17 2. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.17 1. runda klasyf. | vs. Jacqueline Cako | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
10.06.17 1. runda klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Naples - ceglana | ||||
20.05.17 Półfinał | vs. Sofya Zhuk | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.05.17 Ćwierćfinał | vs. Katherine Sebov | 0-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.17 2. runda | vs. Taylor Johnson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.17 1. runda | vs. Catherine Leduc | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Naples - ceglana | ||||
11.05.17 2. runda | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.17 1. runda | vs. River Hart | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
04.05.17 2. runda | vs. Lauren Embree | 5-7, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.05.17 1. runda | vs. Lauren Albanese | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charlottesville - ceglana | ||||
26.04.17 1. runda | vs. Kayla Day | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dothan - ceglana | ||||
21.04.17 Ćwierćfinał | vs. Barbara Haas | 6-2, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.17 2. runda | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.04.17 1. runda | vs. Elitsa Kostova | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pelham - ceglana | ||||
11.04.17 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
02.04.17 2. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu |