MECZ
05.08.19 | Klasyf. | Jelena Kovac | Valentina Losciale | 4-6, 6-4, 10-7 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
02.11.01, 22 lat
02.11.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
04.01.97, 27 lat
04.01.97, 27 lat
Jelena Kovac vs. Valentina Losciale - Wzajemne mecze
05.08.19 | Klasyf. | Jelena Kovac | Valentina Losciale | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Jelena Kovac form & Valentina Losciale form
Jelena Kovac - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-6, 3-4, - Jelena Kovac - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.23 Klasyf. | vs. Elena Karner | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Kamila Kashaeva | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.23 Klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.22 2. runda klasyf. | vs. Duru Yagmur Durgun | 1-6, 0-1, - Jelena Kovac - krecz | szczegóły meczu | |
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Florence Fedeli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Diana Demidova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Gabriel | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Barbora Matusova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Hala Fouad | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
30.08.22 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Syria La Cerra | 1-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Senka Deletic | 3-6, - Jelena Kovac - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
28.06.22 Klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Andjela Petrovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lazarevic | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Malak Ahmed Adel | - | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lina Sarhan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Dareen Elleithy | 6-72, 0-1, - Jelena Kovac - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Valentina Losciale - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Alessia Popescu | 4-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-73, 10-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hao Liang | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Dilana Rsovac | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Kondos | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Navarro Oliva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Veronika Podrez | 3-6, 4-2, - Valentina Losciale - krecz | szczegóły meczu | |
06.06.22 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.22 Klasyf. | vs. Sijia Wei | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Estelle Najean | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 6-2, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
29.11.21 Klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Silvia Maria Costache | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 7-5, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Lammas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Elina Zakharova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Zhuoma Ni Ma | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu |