Rumunia
05.06.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Rumunia
20.03.99, 25 lat
Rumunia
06.11.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Rumunia
10.11.99, 24 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse vs. Andreea Rosca/Gabriela Nicole Tatarus - Wzajemne mecze
22.10.18 | Ćwierćfinał | Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse | Andreea Rosca/Gabriela Nicole Tatarus | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Istanbul | halowa |
Jaqueline Cristian form & Andreea Rosca form
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa |
10.10.22 1. runda | vs. Harriet Dart/Monica Niculescu | 4-6, 7-5, 5-10 | | szczegóły meczu |
W100+H Dubai - twarda |
08.12.20 1. runda | vs. Arantxa Rus/Rosalie Van Der Hoek | 3-6, 6-3, 4-10 | | szczegóły meczu |
W25 Istanbul - halowa |
30.10.20 Finał | vs. Maia Lumsden/Melis Sezer | 6-3, 6-4 | | szczegóły meczu |
29.10.20 Półfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou/Reka-Luca Jani | 3-6, 6-3, 10-6 | | szczegóły meczu |
28.10.20 Ćwierćfinał | vs. Shalimar Talbi/Anastasia Zakharova | 5-7, 7-61, 10-7 | | szczegóły meczu |
27.10.20 1. runda | vs. Ayla Aksu/Ipek Oz | 6-74, 6-3, 10-5 | | szczegóły meczu |
Prague - ceglana |
01.09.20 1. runda | vs. Paula Kania/Katarzyna Piter | 4-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Fed Cup - halowa |
08.02.20 | vs. Anna Blinkova/Anna Kalinskaya | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
W60 Andrezieux - halowa |
02.02.20 Finał | vs. Ekaterine Gorgodze/Raluca Georgiana Serban | 7-66, 6-74, 10-8 | | szczegóły meczu |
31.01.20 Półfinał | vs. Yana Sizikova/Nina Stojanovic | 6-1, 4-6, 10-8 | | szczegóły meczu |
30.01.20 Ćwierćfinał | vs. Sarah Beth Grey/Conny Perrin | 6-2, 6-1 | | szczegóły meczu |
28.01.20 1. runda | vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
W25 Istanbul - halowa |
21.10.19 Półfinał | vs. Susan Bandecchi/Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 6-10 | | szczegóły meczu |
21.10.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Kubareva/Zeynep Sonmez | 7-64, 4-6, 10-3 | | szczegóły meczu |
Karlsruhe - ceglana |
02.08.19 Półfinał | vs. Lara Arruabarrena/Renata Voracova | 4-6, 6-3, 8-10 | | szczegóły meczu |
31.07.19 Ćwierćfinał | vs. Sabine Lisicki/Bibiane Schoofs | 6-3, 6-74, 10-5 | | szczegóły meczu |
Bucharest - ceglana |
21.07.19 Finał | vs. Viktoria Hruncakova/Kristyna Pliskova | 4-6, 6-73 | | szczegóły meczu |
20.07.19 Półfinał | vs. Irina-Camelia Begu/Raluca Olaru | 3-6, 6-3, 10-7 | | szczegóły meczu |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Lara Arruabarrena/Andreea Mitu | 6-3, 1-6, 13-11 | | szczegóły meczu |
17.07.19 1. runda | vs. Elena Bogdan/Alexandra Cadantu | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
Istanbul - halowa |
22.10.18 Ćwierćfinał | vs. Andreea Rosca/Gabriela Nicole Tatarus | 6-3, 6-2 | | szczegóły meczu |
22.10.18 Półfinał | vs. Ekaterina Kazionova/Polina Monova | 2-6, 6-3, 6-10 | | szczegóły meczu |
22.10.18 1. runda | vs. Ipek Oz/Ipek Soylu | 6-3, 7-61 | | szczegóły meczu |
Dobrich - ceglana |
17.09.18 Finał | vs. Cristina Dinu/Aymet Uzcategui | 6-73, 2-6 | | szczegóły meczu |
17.09.18 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela/Despina Papamichail | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
17.09.18 Półfinał | vs. Amina Anshba/Katarzyna Piter | 6-4, 6-75, 10-2 | | szczegóły meczu |
Bucharest - ceglana |
21.07.18 Półfinał | vs. Irina-Camelia Begu/Andreea Mitu | 4-6, 6-3, 6-10 | | szczegóły meczu |
20.07.18 Ćwierćfinał | vs. Monique Adamczak/Jessica Moore | 7-63, 3-6, 10-4 | | szczegóły meczu |
17.07.18 1. runda | vs. Basak Eraydin/Vera Zvonareva | 6-4, 6-1 | | szczegóły meczu |
Joue Les - halowa |
16.10.17 Ćwierćfinał | vs. Tereza Smitkova/Ana Vrljic | 7-65, 6-2 | | szczegóły meczu |
Andreea Rosca/Gabriela Nicole Tatarus - ostatnie mecze
Istanbul - halowa |
22.10.18 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
22.10.18 1. runda | vs. Dooa Akyurek/Benedetta Ivaldi | 6-1, 6-1 | | szczegóły meczu |
Antalya - ceglana |
26.03.18 1. runda | vs. Lisa Matviyenko/Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 6-4 | | szczegóły meczu |
26.03.18 Półfinał | vs. Veronika Erjavec/Nina Potocnik | 6-73, 1-6 | | szczegóły meczu |
26.03.18 Ćwierćfinał | vs. Dea Herdzelas/Ksenia Palkina | 6-3, 7-65 | | szczegóły meczu |
Antalya - ceglana |
18.12.17 1. runda | vs. Michaela Bayerlova/Anjana Suresh | 7-63, 6-2 | | szczegóły meczu |
18.12.17 Ćwierćfinał | vs. Verena Meliss/Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 4-6, 10-8 | | szczegóły meczu |
18.12.17 Półfinał | vs. Lea Boskovic/Alina Silich | 7-5, 5-7, 10-7 | | szczegóły meczu |
18.12.17 Finał | vs. Anastasia Kharitonova/Daria Nazarkina | 5-7, 6-2, 8-10 | | szczegóły meczu |
Cairo - ceglana |
11.12.17 Ćwierćfinał | vs. Fanny Ostlund/Naomi Totka | 4-6, 6-4, 10-7 | | szczegóły meczu |
11.12.17 Półfinał | vs. Petia Arshinkova/Bojana Marinkovic | 6-2, 6-1 | | szczegóły meczu |
11.12.17 Finał | vs. Melanie Klaffner/Jelena Stojanovic | 6-1, 6-3 | | szczegóły meczu |
11.12.17 1. runda | vs. Janina Geiss/Julita Saner | 6-1, 6-1 | | szczegóły meczu |
Cairo - ceglana |
04.12.17 1. runda | vs. Bojana Marinkovic/Fanny Ostlund | 0-6, 6-3, 7-10 | | szczegóły meczu |
Focsani - ceglana |
03.07.17 1. runda | vs. Martina Colmegna/Camelia-Elena Hristea | 5-7, 5-7 | | szczegóły meczu |
Hammamet - ceglana |
03.04.17 1. runda | vs. Sabrina Rittberger/Christina Wolfgruber | 7-5, 6-3 | | szczegóły meczu |
03.04.17 Ćwierćfinał | vs. Snehadevi S Reddy/Jelena Simic | 6-3, 5-7, 10-8 | | szczegóły meczu |
03.04.17 Półfinał | vs. Alice Balducci/Giorgia Marchetti | 5-7, 3-6 | | szczegóły meczu |
Hammamet - ceglana |
12.12.16 1. runda | vs. Hind Abdelouahid/Diana Chehoudi | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
12.12.16 Ćwierćfinał | vs. Anna Turati/Bianca Turati | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Hammamet - ceglana |
05.12.16 1. runda | vs. Monika Kilnarova/Nina Potocnik | 3-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
Hammamet - ceglana |
28.11.16 Ćwierćfinał | vs. Oana Gavrila/Sandra Jamrichova | 2-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Dobrich - ceglana |
12.09.16 1. runda | vs. Julia Grabher/Kathinka Von Deichmann | 1-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
Bucharest - ceglana |
22.08.16 Ćwierćfinał | vs. Andreia Beberechi/Maria Toma | 6-0, 6-1 | | szczegóły meczu |
22.08.16 Półfinał | vs. Elena-Teodora Cadar/Julia Stamatova | 6-2, 7-5 | | szczegóły meczu |
22.08.16 Finał | vs. Elena Bogdan/Camelia-Elena Hristea | 6-79, 6-2, 10-7 | | szczegóły meczu |
22.08.16 1. runda | vs. Daniela Farfan/Eugenia Ganga | 6-1, 6-2 | | szczegóły meczu |
Galati - ceglana |
15.08.16 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu/Cristina Ene | 5-7, 3-6 | | szczegóły meczu |
15.08.16 1. runda | vs. Elena Madalina Capraru/Diana Popescu | 6-1, 6-1 | | szczegóły meczu |
Targu Jiu - ceglana |
18.07.16 Finał | vs. Quinn Gleason/Melissa Kopinski | 4-6, 6-4, 10-8 | | szczegóły meczu |