MECZ
19.09.18 | 1. runda | Jaqueline Cristian | Ioana Gaspar | 6-4, 6-2 | Dobrich | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jaqueline Cristian | Ioana Gaspar | |
1. podanie % | 34/53 (64%) | 34/57 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/34 (76%) | 22/34 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/19 (42%) | 5/23 (22%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/57 (53%) | 19/53 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/110 (58%) | 46/110 (42%) |
Double foul | 2 | 7 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
Jaqueline Cristian | 0-1 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Jaqueline Cristian | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
2-2 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-2 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-40, 30-40 | ||
3-3 | Ioana Gaspar | |
0-0, 30-30 | ||
Jaqueline Cristian | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-4 | Ioana Gaspar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jaqueline Cristian | 5-4 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ioana Gaspar | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Jaqueline Cristian | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Jaqueline Cristian | 2-1 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ioana Gaspar | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jaqueline Cristian | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Jaqueline Cristian | 5-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jaqueline Cristian vs. Ioana Gaspar - Wzajemne mecze
19.09.18 | 1. runda | Jaqueline Cristian | Ioana Gaspar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Dobrich | ceglana |
21.07.16 | 2. runda | Jaqueline Cristian | Ioana Gaspar | 7-66, 7-64 | szczegóły meczu | Targu Jiu | ceglana |
Jaqueline Cristian form & Ioana Gaspar form
Jaqueline Cristian - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Diane Parry | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Diana Shnaider | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Storm Hunter | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 6-3, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasija Sevastova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Clara Tauson | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Clara Tauson | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Caty McNally | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kimberly Birrell | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Xiyu Wang | 1-6, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
26.11.23 Finał | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Rebecca Sramkova | 6-1, 3-0, Rebecca Sramkova - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-73, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
11.11.23 | vs. Lola Radivojevic | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.11.23 | vs. Aleksandra Krunic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Eva Lys | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Celine Naef | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Greetje Minnen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Celine Naef | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu |
Ioana Gaspar - ostatnie mecze
W15 Brasov - ceglana | ||||
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Nastja Kolar | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Sol Faga | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.22 1. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Jana Bojovic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Michaela Bayerlova | 6-74, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Tina Nadine Smith | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.05.21 Finał | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.05.21 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Anaelle Leclercq | 6-1, 3-0, Anaelle Leclercq - krecz | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.05.21 Ćwierćfinał | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.21 2. runda | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.20 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.20 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.20 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Joanna Garland | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |