MECZ
16.09.19 | 2. runda klasyf. | Jantje Tilbuerger | Sylvie Zund | 3-6, 7-66, 10-4 | W15 Antalya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jantje Tilbuerger vs. Sylvie Zund - Wzajemne mecze
16.09.19 | 2. runda klasyf. | Jantje Tilbuerger | Sylvie Zund | 3-6, 7-66, 10-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Jantje Tilbuerger form & Sylvie Zund form
Jantje Tilbuerger - ostatnie mecze
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
24.01.23 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
17.01.23 Klasyf. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
10.01.23 Klasyf. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - twarda | ||||
09.11.22 2. runda | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.22 1. runda | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |
Sylvie Zund - ostatnie mecze
W25 Mogi - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
17.11.23 Półfinał | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 Ćwierćfinał | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
27.08.23 Finał | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
13.08.23 Klasyf. | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 1. runda | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |