MECZ
08.05.17 | 1. runda klasyf. | Jana Fett | Vasilisa Aponasenko | 6-1, 6-1 | Cagnes Sur | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jana Fett vs. Vasilisa Aponasenko - Wzajemne mecze
08.05.17 | 1. runda klasyf. | Jana Fett | Vasilisa Aponasenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Cagnes Sur | ceglana |
Jana Fett form & Vasilisa Aponasenko form
Jana Fett - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
16.09.23 Klasyf. | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Vasilisa Aponasenko - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.12.19 1. runda | vs. Federica Prati | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.12.19 Klasyf. | vs. Nika Novikova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.12.19 Klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Alessia Truden | 6-1, 1-0, Alessia Truden - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Shiho Akita | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Carmen Garcia Lavado | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Ani Amiraghyan | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Daria Soldatova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Montemor - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cantanhede - dywanowa | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Hanna Sokal | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Anastasia Kuprina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.04.19 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
20.12.18 1. runda | vs. Dia Evtimova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Lisa Zaar | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu |