MECZ
08.08.19 | 2. runda | Jana Bojovic | Ludmila Kareisova | 7-64, 7-5 | W15 Olomouc | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jana Bojovic | Ludmila Kareisova | |
1. podanie % | 67/88 (76%) | 53/66 (80%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/67 (46%) | 20/53 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/21 (38%) | 3/13 (23%) |
Zdobyte break-ball | 9/12 (75%) | 8/11 (73%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/66 (65%) | 49/88 (56%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/154 (53%) | 72/154 (47%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Jana Bojovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Jana Bojovic | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jana Bojovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ludmila Kareisova | |
0-0 | ||
Jana Bojovic | 3-3 | |
3-4 | Ludmila Kareisova | |
Jana Bojovic | 4-4 | |
0-0, 0-15 | ||
4-5 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jana Bojovic | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 1-0, 3-0, 3-1, 5-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Bojovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-1 | Ludmila Kareisova | |
0-0 | ||
Jana Bojovic | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-3 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 0-15 | ||
Jana Bojovic | 1-4 | |
0-0 | ||
1-5 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Jana Bojovic | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jana Bojovic | 4-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Ludmila Kareisova | |
0-0 | ||
Jana Bojovic | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
20.02.02, 22 lat
20.02.02, 22 lat
Jana Bojovic vs. Ludmila Kareisova - Wzajemne mecze
08.08.19 | 2. runda | Jana Bojovic | Ludmila Kareisova | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Olomouc | ceglana |
Jana Bojovic form & Ludmila Kareisova form
Jana Bojovic - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Rada Zolotareva | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Natalija Senic | 6-1, 1-0, Natalija Senic - krecz | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 Półfinał | vs. Basak Eraydin | Basak Eraydin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.12.23 Finał | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 2. runda | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Anamaria Federica Oana | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Dimitra Pavlou | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Denisa Hindova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Bojana Marinkovic | 4-2, Bojana Marinkovic - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Schmidt | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 7-63, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 4-1, Karola Patricia Bejenaru - krecz | szczegóły meczu |
Ludmila Kareisova - ostatnie mecze
W15 Jackson - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jenna Dean | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Colorado - twarda | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Anna Frey | 6-1, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Dylan Cline | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Patsy Daughters | 6-2, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Saniya Singh | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.22 2. runda | vs. Carolyn Ansari | - Ludmila Kareisova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yaima Valdez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
25.11.22 2. runda | vs. Lauren Proctor | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.22 1. runda | vs. Vivien Sandberg | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.22 Klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Brianda Rebeca Navarro | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.07.21 Klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.21 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Barbora Pokorna | 5-7, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 3-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-0, 1-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 6-4, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.21 2. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Julia Klimovicz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.01.21 Klasyf. | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |