MECZ
27.09.17 | 1. runda | Jade Lewis | Alexa Graham | 6-0, 4-6, 6-2 | Charleston | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Jade Lewis | Alexa Graham | |
1. podanie % | 63/94 (67%) | 44/72 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/63 (65%) | 27/44 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/31 (45%) | 8/28 (29%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 3/12 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/72 (51%) | 39/94 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/166 (55%) | 74/166 (45%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
Nowa Zelandia
18.12.98, 25 lat
13079 $
18.12.98, 25 lat
13079 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Jade Lewis vs. Alexa Graham - Wzajemne mecze
27.09.17 | 1. runda | Jade Lewis | Alexa Graham | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | Charleston | ceglana |
29.09.14 | Klasyf. | Jade Lewis | Alexa Graham | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Hilton Head | ceglana |
Jade Lewis form & Alexa Graham form
Jade Lewis - ostatnie mecze
Baton Rouge - twarda | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Kelly Chen | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
19.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.06.18 Klasyf. | vs. Allie Will | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
18.06.18 1. runda klasyf. | vs. Safi Chatters | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.02.18 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.18 1. runda | vs. Britt Geukens | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.01.18 2. runda klasyf. | vs. Rimi So | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.01.18 Klasyf. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.01.18 1. runda | vs. Kristina Schmiedlova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.18 Klasyf. | vs. Jiakang Li | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
02.01.18 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
18.10.17 1. runda | vs. Sabrina Santamaria | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
05.10.17 2. runda | vs. Laura Pigossi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.17 1. runda | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
28.09.17 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.17 1. runda | vs. Alexa Graham | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
26.07.17 1. runda | vs. Csilla Argyelan | 6-2, 4-6, - Jade Lewis - krecz | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Alice Tubello | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
13.07.17 2. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda | vs. Margaux Orange | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Juliette Colard | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Salma Djoubri | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 7-5, 6-77, 7-63 | szczegóły meczu | |
03.07.17 Klasyf. | vs. Aymet Uzcategui | 3-6, 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
27.06.17 1. runda | vs. Veronika Kapshay | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Alexa Graham - ostatnie mecze
W100 Charleston - ceglana | ||||
28.06.22 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Leontina Stojanovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Sophie Chang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Verginie Tchakarova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
07.05.22 Półfinał | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.05.22 2. runda | vs. Gabriella Price | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.05.22 1. runda | vs. Riya Bhatia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
29.04.22 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Ce | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.04.22 2. runda | vs. Jamie Loeb | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.04.22 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.04.22 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Kayla Day | 6-2, 3-1, Kayla Day - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Gabriela Ce | 0-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Naples - ceglana | ||||
10.03.22 2. runda | vs. Samantha Crawford | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.22 1. runda | vs. Victoria Emma | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Christina Rosca | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - twarda | ||||
31.01.22 1. runda klasyf. | vs. Louisa Chirico | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
24.01.22 1. runda klasyf. | vs. Sada Nahimana | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Vero - ceglana | ||||
11.01.22 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
20.11.21 Półfinał | vs. Su Jeong Jang | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.21 Ćwierćfinał | vs. Aldila Sutjiadi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.11.21 2. runda | vs. Junri Namigata | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.11.21 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 7-62, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.11.21 1. runda klasyf. | vs. Christina Rosca | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |