INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sarah Lee vs. Jacqueline Cabaj Awad - Wzajemne mecze
11.11.18 | Finał | Jacqueline Cabaj Awad | Sarah Lee | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Monastir | twarda |
Sarah Lee form & Jacqueline Cabaj Awad form
Sarah Lee - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Fatima Ingrid Amartha Keita | 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jwany Sherif | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Jiangxue Han | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yesica De Lucas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Gianna Pielet | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
30.10.19 Klasyf. | vs. Arianne Hartono | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Catherine Leduc | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Stacey Fung | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Arisha Ladhani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Kelly Williford | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Karla Portalatin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Claremont - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Rianna Valdes | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 2. runda klasyf. | vs. Sybille Gauvain | 7-65, 7-68 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Midori Castillo Meza | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Charleston - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Barbara Gatica | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lorraine M. Guillermo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Andrea Renee Villarreal | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Ayumi Miyamoto | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Zoe Kruger | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anita Wagner | 6-4, 3-0, Anita Wagner - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Lena Lutzeier | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Jacqueline Cabaj Awad - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ankita Raina | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Kashish Bhatia | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Sina Herrmann | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Nehanda Thomias | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Tamara Kostic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 0-1, - Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 6-715, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Lucia De Santa Ana | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
19.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.11.23 3. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Riya Bhatia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
10.11.23 3. runda | vs. Emma Lene | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 6-4, 4-6, 0-3, - Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Madison Sieg | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
25.08.23 Półfinał | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu |