INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kseniia Bekker vs. Jacqueline Cabaj Awad - Wzajemne mecze
12.04.16 | 1. runda | Jacqueline Cabaj Awad | Kseniia Bekker | 6-1, 4-1, Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | Heraklion | twarda |
Kseniia Bekker form & Jacqueline Cabaj Awad form
Kseniia Bekker - ostatnie mecze
Santa Margherita - ceglana | ||||
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Cindy Castille | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
31.10.16 2. runda klasyf. | vs. Alicja Zduniak | 7-5, - Kseniia Bekker - krecz | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vukovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
13.09.16 1. runda | vs. Petra Januskova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
07.09.16 1. runda | vs. Caroline Werner | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Petra Sedlackova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.16 Klasyf. | vs. Gunay Amirova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nuernberg - ceglana | ||||
22.08.16 Klasyf. | vs. Jana Jais | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
26.07.16 1. runda | vs. Natalia Belova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
19.07.16 1. runda | vs. Mariella Minetti | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
27.06.16 2. runda klasyf. | vs. Ha-Young Ji | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Jin Ju Lee | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sangju - twarda | ||||
21.06.16 1. runda | vs. You-Na Sul | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
13.06.16 2. runda klasyf. | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
08.06.16 1. runda | vs. Alexandra Pisareva | 7-5, 3-6, 0-4, - Kseniia Bekker - krecz | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
01.06.16 1. runda | vs. Katya Malikova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
18.05.16 2. runda | vs. Nikki Luttikhuis | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.16 1. runda | vs. Mathilda Malm | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
10.05.16 1. runda | vs. Emma Ek | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
03.05.16 1. runda | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
25.04.16 1. runda | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
12.04.16 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-4, - Kseniia Bekker - krecz | szczegóły meczu | |
11.04.16 Klasyf. | vs. Ksenia Dmitrieva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.04.16 2. runda klasyf. | vs. Ashley Mackey | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
04.04.16 1. runda | vs. Malin Ulvefeldt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nanjing - twarda | ||||
14.03.16 1. runda klasyf. | vs. Kexuan Zhou | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.16 2. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nanjing - twarda | ||||
07.03.16 1. runda klasyf. | vs. Mami Hasegawa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Jacqueline Cabaj Awad - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ankita Raina | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Kashish Bhatia | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Sina Herrmann | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Nehanda Thomias | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Tamara Kostic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 0-1, - Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 6-715, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Lucia De Santa Ana | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
19.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.11.23 3. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Riya Bhatia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
10.11.23 3. runda | vs. Emma Lene | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 6-4, 4-6, 0-3, - Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Madison Sieg | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
25.08.23 Półfinał | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu |