INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Csilla Argyelan vs. Jacqueline Cabaj Awad - Wzajemne mecze
07.11.18 | 1. runda | Jacqueline Cabaj Awad | Csilla Argyelan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Monastir | twarda |
30.05.16 | 1. runda | Jacqueline Cabaj Awad | Csilla Argyelan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Szczawno Zdroj | ceglana |
Csilla Argyelan form & Jacqueline Cabaj Awad form
Csilla Argyelan - ostatnie mecze
W15 Tbilisi - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Barbare Eristavi | 1-5, - Csilla Argyelan - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 3-6, 1-4, - Csilla Argyelan - krecz | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Daria Solovyeva | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
20.09.18 2. runda | vs. Ana Shanidze | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.18 Ćwierćfinał | vs. Daria Kudashova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Cagla Teoman | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandrina Naydenova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Alexandra Damaschin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Irina Lapustina | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Katerina Vankova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Pia Konig | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Petra Melounova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Jenifer Anger | 5-7, - Csilla Argyelan - krecz | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Reka Pecsi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.06.18 2. runda | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Tea Faber | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Panna Udvardy | 0-6, 1-2, - Csilla Argyelan - krecz | szczegóły meczu | |
07.05.18 Klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Bojana Jovanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Encarnacion - ceglana | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Liz Carolina Chileno | 4-6, - Csilla Argyelan - krecz | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Lara Escauriza | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Jacqueline Cabaj Awad - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ankita Raina | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Kashish Bhatia | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Sina Herrmann | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Nehanda Thomias | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Tamara Kostic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 0-1, - Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 6-715, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Lucia De Santa Ana | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
19.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.11.23 3. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Riya Bhatia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
10.11.23 3. runda | vs. Emma Lene | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 6-4, 4-6, 0-3, - Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Madison Sieg | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
25.08.23 Półfinał | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu |