MECZ
13.11.17 | Klasyf. | Izabela Gabriela Novac | Maria Zotova | 6-3, 6-3 | Agadir | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
07.06.99, 24 lat
07.06.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
02.06.96, 27 lat
13046 $
02.06.96, 27 lat
13046 $
Izabela Gabriela Novac vs. Maria Zotova - Wzajemne mecze
13.11.17 | Klasyf. | Izabela Gabriela Novac | Maria Zotova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Agadir | ceglana |
Izabela Gabriela Novac form & Maria Zotova form
Izabela Gabriela Novac - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Anastasija Radojevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.05.22 Klasyf. | vs. Dalia Sherif | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Marine Boutros | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Leena Metwally | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Jian Ibrahim | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Susanna Giovanardi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Gartseva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Allison Nicole Isaacs | 2-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.22 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
19.07.21 Klasyf. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 7-63, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 2. runda klasyf. | vs. Luisa Pelayo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-2, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Josephine Boualem | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Lexie Stevens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Viktoriia Kalinina | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Powaska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Maria Zotova - ostatnie mecze
W25 St. - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Liz Keller | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sezze - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Sacco | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Emilie Elde | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Doga Turkmen | 6-3, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.07.19 Klasyf. | vs. Alica Rusova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Heranne Excellent | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Alesya Yakubovich | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Alise Cernecka | 6-4, 1-6, 4-3, Alise Cernecka - krecz | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
02.07.18 Klasyf. | vs. Bojana Klincov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Milica Vujovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Alexandra Silna | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sarah Pospischill | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Coppola | 3-6, - Maria Zotova - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Denise-Antonela Stoica | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Elysia Bolton | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |